جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 17 تير 1397     
باید از همه ساز و کارها برای حمایت از خودروسازان داخلی استفاده کرد

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در خصوص ممنوعیت واردات خودرو به کشور اظهار داشت : ما در جنگ اقتصادی به سر می بریم لذا بنده صد در صد با این تصمیم موافق هستم و حتی زمانی که طرح کاهش تعرفه واردات در مجلس مطرح شد ما به دنبال طرحی برای ممنوعیت واردات خودرو بودیم.

محسن کوهکن ریزی تصریح کرد : در حال حاضر باید تمام توان و تلاش خود را برای حمایت و برطرف نمودن موانع و مشکلات تولید کنندگان داخلی و قطعه سازان به کار گیریم و در حال حاضر نباید هم و غم ما چیزی جز این موضوع باشد همچنین باید از همه ساز و کارها برای حمایت از خودروسازان داخلی استفاده کرد.
 
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، درباره تاثیر ممنوعیت واردات خودرو بر قیمت خودروهای داخلی تصریح کرد : چنانچه افزایش قیمت خودروهای داخلی متناسب با افزایش قیمت ارز باشد این افزایش قیمت طبیعی و منطقی است و برای مردم نیز قابل قبول است.
 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد : در مورد افزایش قیمت خودرو آن چیزی که موجب ناراحتی و نگرانی مردم می شود اعمال افزایش های بی حساب و کتاب قیمت خودروها است که بعضا کسی هم پاسخگوی این موضوع نیست.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: