جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 17 تير 1403     
گاریدو: هدف اصلی ما قهرمانی است

 سرمربی اسپانیایی پرسپولیس گفت: هدف اصلی ما قهرمانی و برد در مسابقات است و قهرمانی میسر نمی‌شود مگر این که تمام مسابقات را یک به یک ببریم و به سمت قهرمانی برویم.

 
به گزارش ایسنا، خوان کارلوس گریدو، سرمربی جدید پرسپولیس، صبح یک‌شنبه در مورد امضای قرارداد با سرخپوشان اظهار کرد: افتخار بزرگی است که مربی پرسپولیس هستم. به خوبی واقفم که پرسپولیس باشگاه بسیار بزرگی است و تیم‌های بزرگ در سراسر دنیا چیزهای مشترکی با هم دارند. خیلی واضح است که پرسپولیس در دنیا به خاطر هواداران عظیمی که دارد نامی است.
 
او ادامه داد: همانطور که قبلاً گفتم افتخار بزرگی است که مربی پرسپولیس باشم و نماینده میلیون‌ها نفر هوادار این باشگاه باشم. این برای من بسیار اهمیت دارد که هواداران احساس افتخار کنند. هدف اصلی ما قهرمانی و برد در مسابقات است. قهرمانی میسر نمی‌شود مگر این که تمام مسابقات را یک به یک ببریم و به سمت قهرمانی برویم. می‌دانم که باشگاه نهایت تلاشش را کرده و بازیکنان خیلی خوبی داریم. من به عنوان سرمربی به تیم کمک می‌کنم که قهرمانی را کسب کنیم. دوست دارم به یکایک بازیکنان‌ کمک کنم تا عملکردشان را بالا ببرند. کاری که باید بکنیم این است که طبق تمرینات خوب به این هدف برسیم. در نتیجه تلاش خواهم کرد که برنده باشیم و به قهرمانی برسیم.
 
گاریدو درمورد فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس گفت: آن‌طور که من میبینم باشگاه دارد روی این موضوع هم کار می‌کند. من با مدیرعامل باشگاه و آقای حسین بادامکی صحبت کردم و دیدم که ایشان دارند کارشان را انجام می‌دهند. فوتبال است و باید در فوتبال بعضی اوقات در تصمیم‌گیری‌ها دقت زیادی کنید. حس می‌کنم هفته دیگر زمان مناسبی است که باشگاه بتواند بازیکنان مدنظر خود را جذب کند. باید بگویم که الان هم بازیکنان خوبی داریم، بسیاری از بازیکنان هم می‌مانند و تیم اول ما قوی است.
 
گاریدو در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درمورد احتمال موفقیت پرسپولیس در جام نخبگان آسیا عنوان کرد: چیزی که واضح است این است که پرسپولیس همیشه عطش قهرمانی و برد را دارد. باشگاه‌های بزرگ همیشه دستورالعمل برد را دارند. بازیکنان این را می‌دانند که هدف‌شان با حضور در تیم بزرگ چیست و بازیکنانی که وارد می‌شوند هم باید این هدف را بدانند. شما دستورالعمل دارید که برنده شوید و این تنها راه است. خیلی نکته مثبتی است برای تیمی بازی کنید که دستورالعمل آن برد باشد. وقتی شما عطش قهرمانی دارید به عنوان مربی و بازیکنان باید برای این هدف مدیریتی و برنامه‌ریزی برای جنگیدن داشته باشید. بار دیگر می‌گویم که ما نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم و این تعداد هوادار برای برد هدف‌گذاری شده و ما هم برای آن می جنگیم. ما برای پیروزی و رساندن این عطش خواهیم جنگید. خیلی نظام و قانونمندی تیم مهم است. هر بازیکن و هر کسی در این مسیر خواهد جنگید. این هدف مختص بازیکن و مربی نیست و هر کسی که فعالیتی در این باشگاه دارد، همین هدف را دارد.
 
سرمربی پرسپولیس درباره این که با وجود جدایی چند بازیکن اعتقاد دارد هنوز تیم خوبی در اختیار دارد؟ گفت: بله، اطلاع دارم و می‌دانم باشگاه پرسپولیس تیم قوی‌ای است و مدیریت روی موضوع ترانسفر کار می‌کند و من اطمینان کامل به مدیریت دارم که تیم خوبی را جمع خواهند کرد. مهم است بازیکنانی پیدا کنیم که واقعا تیم را دوست دارند و برای تیم بازی می‌کنند. خیلی اهمیت دارد بازیکنانی جذب شوند که عطش بازی کردن در این تیم را داشته باشند و هدف‌شان قهرمانی باشد. مطمئنم در روزهای آینده یا هفته آینده تیم کامل خواهد شد.
 
خبرنگاری به بازی دربی اشاره کرده و از گاریدو سوال کرد که نگرانی‌ای بابت شکست در این بازی دارد یا خیر؟ که گاریدو پاسخ داد: پرسپولیس تیم بزرگی است و همیشه برده و ما هم به چنین چیزی فکر می‌کنیم. کار می کنیم و سعی خواهیم کرد که برنده باشیم. دربی‌ها همیشه بازی‌های بزرگی هستند. خوشحالم که بگویم دربی‌های بزرگی را در دنیا دیده و به نتیجه رسیدم. می‌دانم که دربی چه اهمیتی دارد و این که بازی دربی، همیشه فوتبال نیست و باید روحیه جنگنده داشته باشید. دربی یکی از بازی‌هایی است که باید همیشه در آن برنده باشید.
 
سرمربی پرسپولیس درباره این که چه اندازه به زمان نیاز دارد تا تفکرات خود را پیاده کند؟ گفت: مهم‌ترین موضوع، بازیکنان هستند. بازیکنان باید بهترین بازی را داشته باشند. بازیکنان همیشه باید بهترین باشند. اگر مربی بداند که در خطوط مختلف بازیکنان آماده و باکیفیت دارد، بهترین شرایط را دنبال می‌کند. ما وظیفه آماده کردن بازیکنان‌ را داریم و فلسفه قهرمانی ما، جنگیدن برای بردن بیش‌تر و حالتی تهاجمی و گل زدن اول و پیروزی خواهد بود. می‌خواهم تیمی داشته باشیم که در تمامی خطوط از دفاع تا حمله بهترین باشد. باید به بازیکنان این شانس را بدهیم تا بهترین شانس و کار خودشان را به نمایش بگذارند.
 
آیا پرسپولیس بازیکن اسپانیایی خواهد داشت؟ گاریدو در پاسخ به این سوال گفت: من مربی پرسپولیس هستم و مربی باشگاه پرسپولیس هستم و می‌دانم که این امر توسط آقای درویش و آقای بادامکی به عنوان مدیریت ورزشی باشگاه انجام می‌شود و هر آنچه انجام دهند، من احترام می‌گذارم. ما بازیکنان قدرتمندی می‌خواهیم و این‌که از چه ملیتی باشند، مهم نیست. آن‌ها باید به تیم کمک کنند و اگر چیزی به ذهنم برسد به آن‌ها خواهم گفت.
 
برای پذیرفتن پیشنهاد پرسپولیس از مربیان اسپانیایی که در ایران کار کردند مشورت گرفتید؟ سرمربی پرسپولیس در این مورد گفت: با همکاران خودم خیر، صحبتی نداشتم. با مربی بدنساز و کسانی که به آن‌ها نزدیک هستم صحبت کردم‌. می‌دانم در سال‌های اخیر مربیان زیادی این‌جا بودند و اطلاعاتی دارم. متاسفانه نتوانستم با مربیانی که این‌جا بودند صحبت کنم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: