جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 24 خرداد 1403     
معاون شهردار تهران اعلام کرد
آخرین وضعیت پروژه‌های تقاطع جنت‌آباد-آبشناسان و حکیم-تعاون

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران جزئیات پروژه‌های تقاطع جنت‌آباد-آبشناسان و تقاطع حکیم-تعاون را تشریح کرد.

 هادی حق‌بین در خصوص تقاطع آبشناسان-جنت‌آباد مطرح کرد: تقاطع آبشناسان و جنت آباد زیرگذری است که درگیر معارضین تاسیساتی از نوع زیر سطحی و رو سطحی است. تقریبا هر دو هفته یک بار شخصا از پروژه بازدید می‌کنم، می‌توان گفت طی یک ماه گذشته اتفاقات بسیار خوبی رخ داده است.
 
وی افزود: درباره جابجایی جداره کارگاهی شرکت مترو باید با شرکت بهره‌برداری مترو توافقی منعقد می‌شد که خوشبختانه این امر صورت گرفت و جداره‌ها جابجا شدند.  
 
حق‌بین با اشاره به اینکه لوله‌های گاز در محل پروژه تأمین شده و عملیات اجرایی شروع شده است، گفت: طبیعتا عملیات اجرایی پروژه زمان‌بر است. به محض اینکه امکان جابجایی لوله گاز و لوله آب را نیز فراهم کنیم، سرعت پروژه افزایش خواهد یافت.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره زمان بهره برداری پروژه تقاطع جنت‌آباد-آبشناسان اظهار کرد: ما پیش بینی می‌کنیم که بتوانیم در اواخر پاییز پروژه را آماده بهره برداری کنیم. پروژه سنگینی است؛ اما حتما در یک ماه آینده شاهد تغییرات جدی در بحث عرشه پل و تأسیسات آن خواهیم بود.
 
حق‌بین درباره تقاطع حکیم-تعاون نیز افزود: برای اجرای این پروژه موانعی وجود داشت که به جهت هماهنگی عملیات اجرایی این موانع رفع شده است. این پروژه موضوعات خاص ترافیکی و تاسیسات زیرسطحی نیز دارد. اجرای پروژه تقاطع حکیم-تعاون تازه شروع شده و در حال حاضر فاز مقدماتی اجرایی آن را دنبال می‌کنیم.
 
 وی در پایان گفت: در پروژه تقاطع حکیم-تعاون نیز ظرف ۲ الی ۳ ماه آینده شاهد افزایش سرعت عملیات اجرایی خواهیم بود. پروژه ابهامات زیادی در بحث تاسیسات دارد که در حال شناسایی و رفع آن‌ها هستیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: