جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 22 خرداد 1403     
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اعلام کرد
جزئیات دو دستورالعمل ستاد هماهنگی نظام محلات پایتخت

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در مورد دستور العمل به هیئت امنای محلات توضیحاتی ارائه کرد.

ناصر امانی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران در مورد دستور العمل به هیئت امنای محلات، گفت: خوشبختانه بعد از چند ماه از شروع به کار ستاد هماهنگی نظام محلات در جلسه شنبه گذشته دو دستورالعمل به امضای رییس شورا و رئیس ستاد هماهنگی ابلاغ شد.
 
وی با بیان اینکه آیین نامه و شرح وظایف دبیرخانه با اختیارات وسیع نهایی شده است، اظهار کرد: با این آیین نامه دست دبیرخانه برای اداره محله و هیئت امنای محلات باز شده است و تمام مسائلی که هیئت امنا با آن درگیر بودند در این آیین نامه تعیین تکلیف شده است.
 
امانی با بیان اینکه تقاضای ما این است که شهرداری این دستورالعمل را به معاونت فرهنگی و اجتماعی و مناطق ۲۲ گانه ابلاغ کند، افزود: در مورد دستورالعمل دوم هم که مهم تر است اعضای هیئت امنا شامل نمایندگان سازمان‌ها و نهادها و شهرداری و معتمدین منتخب شورای شهر معرفی شدند و شهرداری باید ظرف امروز یا فردا دستور العمل‌ها را به نواحی و مناطق ابلاغ کند تا فعالیت‌ها به صورت هفتگی و ماهانه دنبال شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: