جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 29 ارديبهشت 1403     
در صدوبیست‌ودومین «امید و افتخار» صورت گرفت
افتتاح دسترسی جنوب به غرب تقاطع بزرگراه شهید چمران با بزرگراه شهید همت

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، صبح امروز دسترسی جنوب به غرب تقاطع بزرگراه شهید چمران و بزرگراه شهید همت افتتاح شد.

صبح امروز در صدوبیست‌ودومین شنبه «امید و افتخار» دسترسی جنوب به غرب تقاطع بزرگراه شهید چمران با بزرگراه شهید همت با حضور مهندس چمران رئیس شورای شهر تهران افتتاح شد.
 
در دوره ششم مدیریت شهری بررسی‌ها نشان داد که تقاضای بالای ترافیکی از جنوب بزرگراه شهید چمران به غرب بزرگراه شهید همت منجر به ترافیک سنگین در برخی معابر اطراف شده است که برای طراحی این دسترسی گزینه‌های مختلف بررسی شد و به دلایلی همچون اختلاف ارتفاع و حفاظت از فضای سبز موجود این دسترسی به صورت یک چپ‌گرد بر روی بزرگراه شهید چمران و در ادامه بهره‌گیری از راست‌گرد موجود شمال به غرب این تقاطع طراحی شد که از ابتدای سال ۱۴۰۲ ساخت این تقاطع آغاز و طی ۱۳ ماه به ثمر نشست.
 
در احداث این تقاطع معارضین تأسیساتی همچون کابل فشار قوی برق، لوله آبیاری فضای سبز، تیرهای روشنایی و بیلبورد تبلیغاتی وجود داشتند.
 
همچنین با افتتاح این تقاطع ضمن آنچه دسترسی ناقص جنوب به غرب تقاطع بزرگراه‌های شهید چمران – شهید همت تأمین می‌شود، کاهش ۶.۵ کیلومتری پیمایش‌های اضافی و کاهش زمان سفر را خواهیم داشت و همچنین شاهد کاهش بار ترافیک بزرگراه‌ها و معابر اصلی خواهیم بود.
 
در این افتتاحیه مهدی چمران، علی‌اصغر قائمی و حجت الاسلام محمد آقامیری از اعضای شورای شهر و هادی حق‌بین معاون عمرانی شهردارتهران، شعبانی معاون امور مناطق شهرداری و صالحی شهردار منطقه دو حضور داشتند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: