جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 20 ارديبهشت 1403     
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران تاکید کرد
افزایش ۵ برابری بودجه مناطق ۲۲‌گانه تهران در دوره ششم مدیریت شهری

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از افزایش پنج برابری بودجه مناطق ۲۲‌گانه شهر تهران در دوره ششم مدیریت شهری خبر داد.

شعبانی در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های شهری شهرداری منطقه ۱۵ که در قالب صدونوزدهمین پویش «امید و افتخار» برگزار شد، گفت: منطقه ۱۵ یکی از مناطق بالای جدول در رده‌بندی مناطق ۲۲‌گانه است و در حقیقت جزو مناطقی است که خدمت روزافزونی نسبت به سنوات گذشته به شهروندان ارائه می‌دهد.

وی اضافه کرد: بودجه مناطق شهر تهران از ابتدای دوره ششم مدیریت شهری یعنی سال ۱۴۰۰ تاکنون تقریبا پنج برابر شده است. امسال نیز به همت شورای اسلامی شهر تهران بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد تومان در سطح مناطق پروژه اجرایی شده است. به این ترتیب مدیریت شهری همت خود را برای خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان تهرانی جذب کرده است.

وی ادامه داد: ۴۸۰ هزار تن آسفالت در سال ۱۴۰۰ در سطح مناطق ۲۲‌گانه تهران توزیع شده بود این در حالی است که در سال گذشته تنها در منطقه ۱۵، ۱۰۱ هزار تن آسفالت‌ریزی انجام شده و در سطح کل مناطق نیز یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن آسفالت‌ریزی انجام شده است.

وی تاکید کرد: این اقدامات نشان می‌دهد در شهر تهران جای کار بسیار وجود دارد و با توجه به این‌که بودجه ما نسبت به سال گذشته ۲.۵ برابر شده باید در سطح مناطق ۱۰ برابر خدمت افزایش پیدا کند. امروز تنها در سطح منطقه ۱۵، ۱۵۰ پروژه به بهره‌برداری می‌رسد در حالی که تاکنون در قالب پویش‌های امید و افتخار۱۲۶۷ پروژه در سطح مناطق با اعتبار ۱۰.۵ همت به بهره‌برداری رسیده است. امروز مناطق ۲۲‌گانه تهران بالاترین پیشرفت فیزیکی به لحاظ کار اجرایی را تجربه می‌کند.

معاون هماهنگی امور شهرداری مناطق تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به این‌که در سال گذشته در پروژه‌های طرح «من شهردارم» ۱۰۸۸ پروژه از طریق رای مردم اجرایی شده است، افزود: از این تعداد پروژه تنها ۹ پروژه که با مشکل تملکی مواجه بود به صورت کامل اجرایی نشده و مابقی پروژه‌ها تحویل شهروندان تهرانی شده است. قطعا شأن مردم تهران بالاتر از این حجم از خدمت است و باید ارائه خدمات به آنها به گونه‌ای افزایش پیدا کند که همراه با جلب رضایت آنها باشد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: