جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 28 آبان 1402     
آنروا «حملات شنیع» به مدارس غزه را محکوم کرد

 آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد، عکس‌های هولناکی را از افرادی که در جریان حمله به مدرسه‌ای در غزه شهید شده‌اند، به دست آورده است.

به گزارش ایسنا، فیلیپ لازارینی، کمیسونر آژانس آنروا حملات شنیع به مدارس این سازمان در نوار غزه را محکوم کرد که در آن آوارگان فلسطینی مستقر هستند.
 
براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، پس از اینکه مسئولی در وزارت بهداشت فلسطین از شهادت دست کم ۵۰ تن در نتیجه حمله رژیم صهیونیستی به مدرسه‌ای در اردوگاه «جبالیا» خبر داد، لازارینی خاطرنشان کرد، تصاویر و فیلم‌های هولناکی از تعداد زیادی کشته و زخمی‌ در یکی دیگر از مدارس آنروا به دست آورده است که در آن آوارگان فلسطینی مستقر هستند.
 
وی همچنین تصریح کرد: «این حملات نمی‌تواند امری عادی باشد. اینگونه حملات باید متوقف شوند. نمی‌توان آتش بس انسانی را بیش از این به تأخیر انداخت.»
 
ارتش رژیم صهیونیستی بعدازظهر شنبه (۲۷ آبان) مدرسه «الفاخوره» زیر نظر سازمان ملل را که به پناهگاه آوارگان فلسطینی تبدیل شده بود، بمباران کرد. مشاور رسانه‌ای آنروا گفته «هر روز مکان مدارس و مراکز آوارگان را به طرف اسرائیلی اطلاع می‌دادیم تا اتفاقی برای این مناطق رخ ندهد».
 
بیش از ۵۰ شهروند فلسطینی در حمله رژیم صهیونیستی به مدرسه «تل الزعتر» که در آن آوارگان فلسطینی حضور دارند، به شهادت رسیدند.
 
بیش از ۲۵۰ فلسطینی درپی بمباران دو مدرسه توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.
 
جنگ اشغالگران صهیونیست در نوار غزه امروز (یکشنبه) وارد چهل و چهارمین روز خود شد و همچنان مراکز تجمع غیرنظامیان از جمله مراکز بهداشتی و مدارس آنروا را هدف قرار می‌دهد و تهدیداتش برای هدف قرار دادن جنوب نوار غزه را بیشتر کرده‌ است. مقامات آمریکایی می‌گویند سخت روی توافقنامه وقفه موقت درگیری‌ها در غزه کار می‌کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: