جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 11 آبان 1402     
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران اعلام کرد
پیشرفت ۵۷ درصدی احداث کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران گفت: تلاش برای رفع معارضین باقیمانده احداث کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان ادامه دارد.

مهدی صداقتی در خصوص پیشرفت کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان با بیان اینکه متعاقب اتمام زیرسازی بخشی از کندرو جنوبی بزرگراه آزادگان محدوده خیابان فداییان اسلام(کوی طالقانی)، عملیات جدول کاری این محدوده به پایان رسیده، اظهار کرد: حدود ۴۰۰ متر معبر آماده اجرای روکش آسفالت شده است.
 
وی در ادامه از آماده سازی تیرهای پل دستواره خبر داد و افزود: شمع های جبهه غربی پل دستواره اجرا شده است و در جبهه شرقی نیز پس از رفع معارض لوله فاضلاب، مابقی شمع ها اجرا خواهد شد.
 
صداقتی با اشاره به فعالیت های اجرایی برای احداث کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان، از حفاری، کیج گذاری و بتن ریزی ۲۱ حلقه شمع از ۴۹ شمع حائل برای استحکام جداره تندروی بزرگراه آزادگان خبر داد.
 
وی با اعلام پیشرفت ۵۷ درصدی احداث کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان، بهسازی پل راه آهن، بهسازی پل شهید غیبی و رمپ و لوپ های مربوطه را از سایر عملیات اجرایی در این پروژه برشمرد.
 
 احداث و بهسازی کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان حد فاصل خیابان فداییان اسلام تا خیابان شهید رجایی به طول ۱۹۰۰ متر در سه خط عبوری از بهار سال ۱۴۰۱ آغاز شده است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: