جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 3 خرداد 1402     
انهدام باند قاچاق سلاح در جنوب استان کرمان

 در انهدام باند قاچاق سلاح در جنوب کرمان ۱۵ سلاح کشف شد.

انهدام باند قاچاق سلاح در جنوب استان کرمانبه گزارش خبرگزاری صداوسیمای کرمان، رئیس حوزه قضائی بخش جازموریان از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در جنوب استان کرمان خبر داد.
 
علیرضا محمدی افزود:به همت و مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان دومین باند قاچاق سلاح و مهمات مورد ضربه نیرو‌های امنیتی قرار گرفت.
 
وی با بیان اینکه این دومین باند سلاح و مهمات است که ظرف کمتر از یک ماه گذشته در جنوب استان متلاشی شده است، اعلام کرد:اعضای این باند قصد داشتند این محموله سلاح و مهمات را که از مرز‌های شرقی وارد کشور نموده بودند را در استان‌های عمقی کشور توزیع نمایند.
 
این مقام قضایی گفت:این باند با رصد اطلاعاتی در خروجی شهر زهکلوت در عملیات منسجم اطلاعاتی مورد ضربه قرار گرفت و دو متهم دستگیر و ۱۵ قبضه سلاح جنگی کلت کمری، ۳۰ تیغه خشاب و ۸۰۰ عدد فشنگ جنگی از این باند کشف گردید
 
محمدی تاکید کرد: دستگاه قضایی در زمینه قاچاق سلاح حساسیت ویژه دارد و باند‌ها و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند و عامل ناامنی برای شهروندان هستند بدون شک به طور جدی با آن‌ها برخورد خواهد شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: