جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 1 خرداد 1402     
معاون شهردار تهران خبر داد
ساخت بزرگراه جدید در پهنه غربی تهران

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درمورد ساخت بزرگراه جدید در تهران توضیحاتی ارائه کرد.

عباس شعبانی در مورد ساخت پروژه جدید بزرگراهی در تهران گفت: در پهنه غربی تهران، محوری معروف به محور «دوگاز یا اتصال رینگ بیرونی تهران» است که مسیر کمکی بزرگراه آزادگان خواهد بود. ساخت این محور که از تقاطع بزرگراه شهید لشگری با خیابان کرمان خودرو آغاز شده و به سمت شمال از روی بزرگراه تهران_کرج و بزرگراه شهید همدانی عبور کرده و به بزرگراه شهید خرازی می‌رسد، در دستور مطالعات است.
 
وی ادامه داد: قرار بوده است که این مسیر در نهایت از شمال منطقه ۲۲ ادامه یابد و به آزادراه تهران_شمال برسد که اگر فردی بخواهد از آزادراه تهران- شمال به سمت حومه تهران حرکت کند دیگر لازم نباشد وارد تهران شود.
 
وی با بیان اینکه طراحی‌های این بزرگراه کامل شده و در مرحله تملک هستیم، افزود: در بودجه سال جاری اعتبار اندکی برای مطالعات در نظر گرفته شده و قرار است این بزرگراه با توان و اعتبار خود شهرداری ساخته شود چراکه ساخت بزرگراه داخل شهر برای سرمایه گذار عائدی ندارد و از این رو شهرداری باید اقدام به ساخت کند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: