جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 22 خرداد 1403     
رییس شورای شهر تهران:
دولت آینده رهرو دولت شهید آیت الله رئیسی باشد

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اعلام تأیید صلاحیت کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و آغاز رقابت های انتخاباتی، گفت: امیدواریم مردم بهترین، کارآمدترین، پرتلاش ترین و خالص ترین فرد را به عنوان رئیس جمهور ملت منتخب کرده و دولت آینده رهرو دولت شهید جمهور آیت الله رئیسی باشد.

 مهدی چمران در دویست و چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع امنیت، شهدای مدافع حرم و شهید جمهور و همراهان وی، با یادآوری سالروز کشتار زائرین مظلوم بیت الله الحرام در جمعه سیاه سال ۶۶ این اتفاق را یکی از بی‏ سابقه‏ ترین فاجعه‌های خونبار تاریخ اسلام، در حرم امن خدا، در مکه ‏معظمه و در مراسم برائت از مشرکین برشمرد و گفت: این جنایت در جمعه خونین مکه به قدری فجیع بود که برای مرتکبان و بانیان آن، جز لکه های ننگ ابدی در صفحات تاریخ و فضاحت و رسوایی نزد ملت‌ها اثری باقی نگذاشت.
 
وی همچنین فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر(علیه السلام) را به همه مسلمانان و رهروان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت و در ادامه با اشاره به ثبت روز ۲۵ خرداد، به نام روز ملی گل و گیاه، اظهار کرد: نامگذاری این روز در تقویم ملی به دلیل اهمیت بسیار زیادی است که گل و گیاه در زندگی انسان‌ها دارد و هدف از این نامگذاری، ترویج فرهنگ نگهداری و استفاده درست از گل‌ها و گیاهان در کشور است. زیرا استفاده از گیاهان نه تنها بر کیفیت و سبک زندگی ما تأثیر مثبت دارد؛ بلکه باعث زیبایی و شادابی شهر و کشور نیز می‌شود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رخدادهای اخیر سیاسی کشور و اعلام تأیید صلاحیت چند تن از کاندیداهای ریاست جمهوری چهاردهم از سوی شورای نگهبان و آغاز رقابت‌های انتخاباتی با یادآوری اینکه کمتر از ۱۶ روز دیگر تا انتخابات باقی نمانده، تأکید کرد: امیدواریم به لطف الهی، بصیرت و بیداری مردم بهترین، کارآمدترین، پرتلاش ترین و خالص ترین فرد به عنوان رئیس جمهور ملت منتخب شده و رهرو دولت شهید آیت الله رئیسی باشد.
 
وی در ادامه نایب قهرمانی ایران در رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی مجارستان را به کشتی گیران، کادر فنی و مردم ایران تبریک گفت و برای دست یابی به پیروزی های دیگر در عرصه‌های جهانی، آرزوی موفقیت کرد.
 
چمران در پایان سخنان خود در دویست و چهل و سومین صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران، به ادامه جنایات و کشتارهای رژیم غاصب اسرائیل اشاره و ضمن محکوم کردن اقدام وحشیانه صهیونیست ها در عملیات النصیرات گفت: این اقدام رژیم جعلی اسرائیل برای آزادسازی چهار تن از اسرای صهیونیستی بود؛ این اقدام وحشیانه درحالی رخ داد که ارتش این رژیم مناطق مختلف النصیرات و اردوگاه آن در مرکز نوار غزه را هدف قرار داد و طبق گزارش منابع فلسطینی این جنایت منجر به شهادت ۲۷۴ فلسطینی و مجروح شدن ده‌ها تن شده است.
 
وی افزود: این اقدام رژیم صهیونیستی به طوری بود که سیل انتقادات خود شهروندان و حامیان اسرائیلی را هم به راه انداخت و همچنان هم به طرز وحشیانه‌ای بر جنایات خود اضافه می کند؛ اسرائیل بداند که با تمام این کشتارها نه تنها هیچ چیزی به دست نیاورده است؛ بلکه راه به جایی هم نخواهد برد. امیدواریم به لطف الهی بزودی دنیا شاهد سقوط نهایی و زدوده شدن آثار این غده سرطانی در  جهان و منطقه، به خصوص در قدس شریف باشیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: