جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای هم‌اکنون پایتخت ۷۵ است و ۱۲ ایستگاه وضعیت قابل قبول و۹ ایستگاه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس را تجربه کرده‌اند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون شهردار تهران از بهره برداری ۵ پروژه شهری در مناطق ۳،۵،۲۲ تا پایان سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۸۱ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای سه ایستگاه در شرایط "نارنجی" و ۱۹ ایستگاه در شرایط "زرد" گزارش شده است.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون ۹۹ و در شرایط قابل قبول قرار دارد. کیفیت هوا در ۸ ایستگاه در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در ۱۰ ایستگاه در شرایط قابل قبول است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران از به نتیجه رسیدن طرح نوسازی منطقه ۲۰ تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ اظهار کرد: طرح جمع آوری، مدیریت و کنترل سگ های ولگرد از طریق زنده گیری با همکاری سازمان مدیریت پسماند، در بوستان جنگلی چیتگر با حضور سه اکیپ مجرب انجام شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۱۱۰ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد همچنین کیفیت هوای یک ایستگاه در شرایط "قرمز"، ۱۳ ایستگاه در شرایط "نارنجی" و ۱۰ ایستگاه در شرایط "زرد" گزارش شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۸۳ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای چهار ایستگاه در شرایط "نارنجی" و ۲۵ ایستگاه در شرایط "زرد" گزارش شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۶۶ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای چهار ایستگاه در شرایط "نارنجی" و ۱۸ ایستگاه در شرایط "زرد" گزارش شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸گفت: ۱۵ پلاک معارض بزرگراه شهید بروجردی، پس از ده سال با حکم دادستانی رفع معارض شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با پرداختن به برنامه کاروان قرار عاشقی، گفت: این برنامه در دهه کرامت به مدت ۱۰ شب (ساعت ۲۰) در ۱۰ محله پرتردد از مناطق مختلف تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۴ از احداث قطب فرهنگی ورزشی با عنوان سرزمین آسمان‌ها در شرق تهران با سرمایه گذاری خارجی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: هدف ما افتتاح ۵۰ جایگاه سوخت طی سال ۱۴۰۲ است و جانمایی آن با توجه به نیازسنجی که انجام شده به دلیل بافت و تعداد جایگاه‌ها و تراکم در سطح مناطق است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۹۴ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای شش ایستگاه در شرایط نارنجی و ۱۵ ایستگاه در شرایط زرد گزارش شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۶ از کنترل هوشمند تردد خودروهای باری و کامیون‌ها خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران گفت: در راستای تحقق بند ۳ ماده ۱۱ برنامه ۵ ساله سوم توسعه شهر تهران گزارش ارزیابی عملکرد مناطق ۲۲ گانه در حوزه برقراری انضباط مالی در سال ۱۴۰۱ احصا شده است که بر این اساس به ترتیب مناطق ۹- ۸ - ۱۴ - ۱۹ - ۷ و ۱۳ عملکرد بسیار مطلوب داشته اند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸ اعلام کرد که پرونده ۱۵ معارض فاز یک بزرگراه شهید بروجردی در هفته آینده بسته می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۷۲ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای یک ایستگاه در شرایط نارنجی و ۲۱ ایستگاه در شرایط زرد گزارش شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۶۶ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای دو ایستگاه در شرایط نارنجی و ۱۹ ایستگاه در شرایط زرد گزارش شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص ۷۵ در شرایط قابل قبول قرار دارد همچنین کیفیت هوای یک ایستگاه در وضعیت قرمز، سه ایستگاه در شرایط نارنجی و ۲۱ ایستگاه در شرایط زرد گزارش شده است.