جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران تأکید کرد که توسعه مسیرهای گردشگری غذا در پایتخت باید در هلدینگ گردشگری تهران مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره‌برداری از ایستگاه متروی پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه شورا، شهرداری را نسبت به استفاده از نمک برای یخ زدایی منع کرده بود، گفت: شن و نمک خسارات جبران ناپذیری به آسفالت معابر و گونه های گیاهی وارد می کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، آلودگی هوای تهران را حاصل مجموعه‌ای از اقدامات انجام نشده در این باره دانست و خواستار توضیح مسئولان ذیربط در این باره شد و گفت: امیدواریم همانطور که می‌گویند در تهران از مازوت استفاده نشود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران درباره پل‌های ورودی و خروجی خیابان خاوران گفت: در بودجه سال آینده باید برای تکمیل این پل‌ها اعتبار تخصیص داده شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران از اظهارات رئیس سازمان محیط زیست بابت مازوت سوزی انتقاد کرد و گفت: این موضوع به نوعی شفاف سازی است اما سوال من این است که وظیفه رییس سازمان محیط زیست چیست؟

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای شهر تهران گفت: آلودگی هوا باعث شده تا شاهد مشکلات تنفسی شهروندان باشیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران خواستار تغییر تعرفه‌های انشعابات در سرای محلات شهر تهران به تعرفه‌های فرهنگی و آموزشی شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر ۱۰۰ هزار تاکسی برقی وارد کشور شود، احتمال دارد سهم تهران ۱۰ هزار دستگاه تاکسی باشد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از بدهی انباشته ۴۰ هزار میلیارد تومانی دولت‌ها به شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای شهر تهران در مورد طرح جدید شهرداری تهران برای نظافت شهر و جمع آوری و مدیریت زباله های پایتخت گفت که قرار است این طرح بعد از جمع بندی در کمیسیون مربوطه در صحن علنی شورای شهر مطرح شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم تسریع در بازسازی و مرمت خانه موزه «فروغ فرخزاد» تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز سه شنبه با اکثریت آراء تثبیت سه باغ در تهران را به تصویب رساندند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت بهره‌برداری از سامانه جامع املاک و مستغلات تهران تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران در خصوص بازدید اخیرش از محل‌های پاتوق کارتون خواب‌ها گزارشی ارائه کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران در خصوص کمبود آب در دریاچه شهدای خلیج فارس هشدار داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک منطقه ۱۲ از خط قرمز عبور کرده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: تاکسی ها حق افزایش کرایه‌های خود به دلیل بارش باران و تغییر شرایط آب و هوایی را ندارند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه ایجاد دبیرخانه هلدینگ گردشگری شهرداری تهران قدمی برای ایجاد سازمان گردشگری است، گفت: با توجه به اهمیت موضوع شهردار تهران راسا پیگیر ایجاد این سازمان است و تا پایان برنامه چهارم باید این سازمان ایجاد شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعضای شورای شهر تهران عناوین جدید عوارض و بهای خدمات شهرداری تهران برای اجرا در سال ۱۴۰۳ را مورد بحث و بررسی قرار دادند و نهایتا چهار عنوان با حداکثر آراء موافق به تصویب رسید.