جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران از نصب بیش از ۱۵۰۰ شیر هیدرانته در تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعدادی از مجموعه‌های ورزشی زیر نظر شهرداری تهران که از چرخه خدمت خارج شده بودند، در حال تجهیز و بازسازی هستند تا با آغاز فصل تابستان آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی شوند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ارائه قراردادها و شماره پلاک اتوبوس‌های جدید تزریق شده به ناوگان اتوبوسرانی از سوی شهرداری تهران به شورا تاکید کرد.

به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه شهرداری تهران برای جایگزینی مواد دیگری به جای پلاستیک در شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه باید دقت کنیم که در چه شرایطی ناوگان اتوبوسرانی را تحویل گرفتیم، گفت: خرابه ای که تحویل گرفتیم نیاز به کار دارد.

به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران از تکمیل پروژه‌های نیمه تمام منطقه ۴ در مدیریت شهری ششم خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از ارسال لایحه صیانت از باغات به شورا در چند روز آینده خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با ورود شهرداری‌ها به شناسایی واحدهای مسکونی خالی از سکنه، قانون مربوطه موفق‌تر و عملیاتی‌تر اجرا خواهد شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعضای شورای شهر تهران حسابرسی از سه سازمان مدیریت بحران، شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب و شرکت سرمایه گذاری شهر را بررسی کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران بر لزوم چابک سازی سازمان فرهنگی هنری تاکید کرد و گفت: ۹۵ درصد منابع سازمان صرف پرداخت حقوق می‌شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از وجود مغازه‌های موقت در محدوده بوستان دانشجو انتقاد کرد و گفت: حضور این مغازه‌ها دلسوزی نیست؛ بلکه این موضوع سد معبر و حرام است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تا کنون تمایلی برای ثبت نام در انتخابات مجلس از سوی اعضای شورا دیده نشده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با اقداماتی که برای بازپس‌گیری اموال و املاک در حال انجام است، ارزش آن از ۲۰ به بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران اعلام کرد که بر اساس برآوردها ۱۱ هزار ساختمان بلندمرتبه در تهران وجود دارد که باید از نظر ایمنی، آتش نشانی و کالبدی مورد پایش قرار گیرند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعضای شورای شهر تهران با افزایش سرمایه ۷۰۰ میلیارد تومانی شرکت واحد اتوبوسرانی موافقت کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران بر ضرورت تمکین شهرداری به احکام و الزامات واگذاری املاک تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که شهرداری با وجود پس گرفتن ۱۱۰ ملک همچنان مطالبه بازپس‌گیری املاک را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که مرکز پژوهش های مجلس طرحی را برای رفع ترافیک و آلودگی هوای تهران ارائه کرده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای شهر تهران درباره شرایط اب و فاصلاب تهران گفت: اگر نجنبیم در شرایط بحرانی قرار خواهیم گرفت و باید برنامه ریزی شود از این شرایط بحرانی با تدبیر عبور کنیم تا مردم از آب سالم بهره مند شوند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، پس از انتشار لیست ساختمان های ناایمن پایتخت از سوی دادستانی رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که با برگزاری جلسات و... بر روند ایمن سازی ساختمانها نظارت کند.