جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در دولت سیزدهم تا کنون ۲۲۶ هزار واحد مسکونی به مرحله نوسازی بافت‌های فرسوده رسیده که بیش از ۲۰ درصد نوسازی پس از انقلاب اسلامی را شامل می‌شود و تا پایان سال به رکورد جدیدی در بحث نوسازی دست پیدا می‌کنیم. سال آینده نیز ان شاءالله شرایط بهتر از امسال خواهد بود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، کندروی شمالی بزرگراه آزادگان با حضور اعضای شورای شهر تهران و جمعی از مسئولین شهرداری تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی وعمران شهرداری منطقه ۱۲ تهران از بهسازی و مرمت خانه‌موزه شهید چمران در خیابان ۱۵ خرداد خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تکمیل بخش باقی‌مانده کندرو شمالی بزرگراه آزادگان همزمان با یکصد و یکمین رویداد امید و افتخار خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تدوین ضوابط ساخت مسکن استاندارد و در استطاعت برای قشر شریف و زحمتکش کم‌درآمد از برنامه‌های دولت است که بر اساس سند ملی جدید توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران از پیشرفت ۳۶ درصدی پروژه زیرگذر بزرگراه شهید آبشناسان خبر داد و گفت: زمان بهره‌برداری از این پروژه سال آینده خواهد بود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مشاور و دستیار معاون شهردار تهران در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران ضمن بازدید از پروژه‌های ساخت پارکینگ‌های طبقاتی گلستانی و اعتماد از آغاز عملیات عمرانی احداث آن در منطقه ۱۰ شهرداری پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اتمام عملیات پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی سرشاخه اکباتان خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری ۱۸ تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با پرداختن به موضوع ساخت مسکن نخبگان گفت: کار مسکن در مورد دانشگاه‌‍‌هایی که با آنها تفاهم‌نامه امضاء شده و توانسته‌اند زمین را هم تأمین کنند، آغاز شده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت راه‌اندازی «خانه بلدیه» توضیحاتی ارائه کرد و گفت: هدف گذاریمان برای افتتاح، شش ماه اول سال آینده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از جمع آوری پل بعثت و ساخت یک پل جدید ۱.۲ کیلومتری خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به اینکه در بحث شورای عالی ترافیک در کشور ابزارهای بسیار توانمندی داریم که متأسفانه از آنها به درستی استفاده نشده است بر لزوم شکل گیری گفتمان جدید در بحث حمل و نقل کشور تأکید کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: در سفر گروه چینی به تهران به یک تفاهم‌نامه ۲۰۰هزار واحدی رسیدیم و در سفر آینده به چین قصد بازدید از تکنولوژی‌ها و برگزاری جلسات فنی با شرکت‌های چینی را داریم.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت ساخت تونل متوسلیان توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در حال حاضر اجرای این پروژه در فاز نحوه مشارکت پروژه و انتخاب پیمانکار و مشاور است و با پیش‌بینی بسته‌های مولدساز می‌توان هزینه‌های پروژه را از خودش تأمین کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، طبق اعلام مرکز آمار، در تابستان سال جاری در مقایسه با بهار تعداد واحدهای مسکونی در پروانه‌های صادر شده در شهر تهران ۴۳ درصد افزایش و در کل کشور ۷.۲ درصد کاهش یافته است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت ساخت پروژه بزرگراه شهید شوشتری توضیحاتی ارائه کرد و گفت: این پروژه با جدیت دنبال می‌شود و در بخش‌های مختلف فعال است و معارضین متعددی در مسیر داشتیم که بخشی از آن مرتفع شده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه پلیس راهور هنوز نظر قطعی خود را درباره جمع‌آوری پل حافظ ارائه نکرده است، گفت: مقرر شد جلسات مشترک در آینده برای جمع‌بندی این موضوع برگزار شود تا مشخص شود ایام نوروز امسال این جمع‌آوری انجام شود یا خیر؟

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در مورد دلایل ورود شهرداری به موضوع مسکن توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از صدور بالغ بر ۱۱ هزار فقره پروانه ساخت در پایتخت از ابتدای سال تا پایان آذرماه خبر داد.