جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به خروج قطار خط ۲ مترو از ریل اعلام کرد که این قطار کاملاً خالی از مسافر بوده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اعلام اینکه بسیاری از تاکسیرانان برای دریافت تنها مدل خودروی داخلی موجود، یک سال در صف انتظار تحویل قرار دارند، گفت: بر اساس پیگیری‌ها، قرار شد شرکت خودروساز فرآیند واگذاری این خودروها را تسریع کند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، ورودی دوم ایستگاه متروی شهید دادمان در آستانه بهره‌برداری قرار گرفت؛ این در حالی است که ورودی نخست ایستگاه مذکور، اسفند ماه سال گذشته افتتاح شد و حالا به فاصله زمانی کمتر از یک سال، ورودی دوم در ضلع جنوب شرقی تقاطع بلوار شهید دادمان و خیابان پاک نژاد آماده بهره‌برداری شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از صرفه‌جویی ۸ میلیون‌دلاری با استفاده از توان داخلی برای تعمیر و ساخت قطعات مهم در حوزه ریلی خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، در راستای اجرایی شدن اهداف قانون حمایت از حقوق معلولان و آن بخش از وظایفی که به تسهیل تردد در ایستگاه‌های شبکه راه‌آهن شهری منجر می‌شود، شرکت متروی تهران اقدامات متعددی را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده که هر سال به کیفیت و تنوع این قبیل فعالیت‌ها افزوده شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،توسعه حمل و نقل عمومی به خصوص در شهر تهران یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، حمل و نقلی که پیش از انقلاب به شکل سنتی اداره می‌شد و با توجه به کمبود شدید آن نارضایتی‌هایی را ایجاد کرده بود؛...

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک تهرانی نیوز، در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تاکسی‌های تهران به پرچم پرافتخار کشورمان مزین شدند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از بومی‌سازی حدود ۲۰۰ قطعه در حوزه کنترل علائم مترو خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، گفت: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات اتوبوسرانی در غرب پایتخت، ۱۴۶ دستگاه اتوبوس نو به ۱۹ خط اتوبوسرانی در مناطق غربی شهر تهران اضافه می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مجری خط ۶ متروی تهران گفت: توسعه محور جنوبی خط ۶ متروی تهران شامل دو بخش و ۵ ایستگاه است که بخشی از آن از ایستگاه دولت آباد آغاز و به سمت جنوب (حرم شاه عبدالعظیم حسنی) کشیده می‌شود و بخش دیگر مربوط به اتصال خط ۶ به خط یک مترو به طول ۳.۶ کیلومتر در ایستگاه شهرری است.

به گزارش حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از افزایش دوبرابری ناوگان «شاتل تاکسی» تا ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تبریک دهه فجر، از تدابیر و تمهیدات این مجموعه برای فصل سرما و بارش نزولات آسمانی خبر داد و گفت: ناوگان تجهیز شده و تمامی عوامل آمادگی کامل دارند.

به گزارش گروه حمل و و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از تمهیدات و برنامه‌های این شرکت برای این دهه مبارک خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان تاکسیرانی تهران گفت: رویکرد جدید در حوزه حمل و نقلِ مسافر با تاکسی به سمت هوشمندسازی و حمل و نقل ترکیبی و برنامه ریزی سفرهای درون شهری است که این رویکرد نیاز به ایجاد زیرساختهای لازم و هماهنگی‌های بیشتر با ذینفعان دارد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از اعلام آمادگی این سازمان برای فعالیت «شاتل تاکسی» در شهرهای اقماری استان تهران خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از بهره برداری خط اختصاصی اتوبوس های برقی کرج همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتوبوسرانی تهران از به‌روزرسانی و نصب نقشه‌ راهنمای خطوط تندرو این شرکت خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سازمان تاکسیرانی شهر تهران برای نخستین بار در شهر تهران، طرح تشویقی ویژه تاکسیرانان برای پرداخت‌های الکترونیکی کرایه از طریق QR را اجرا می‌کند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از ارائه تسهیلات نوسازی به تاکسی‌های فرسوده با کارمزد ۸ درصد و اقساط ۶۰ ماهه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرویس دهی در خط سه مترو تهران که بخاطر انسداد مسیر ناشی از خرابی و توقف قطار در ایستگاه میرزای شیرازی دچار اختلال شده بود، در حال حاضر در شرایط عادی قرار دارد.