جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، استاندار تهران گفت: رئیس جمهوری نیز نسبت به شهرستان شدن پرند تاکید داشتند که این موضوع در دستور کار قرار بگیرد و لذا فرایندهای اجرای این موضوع در وزارت کشور در حال طی شدن است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، استاندار تهران گفت: رفع گره ترافیکی جنوب شرق تهران با اجرای کامل کمربندی قلعه نو از اولویت‌های کاری استان تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک است.

به گزارش اخبار کلان شهر تهرانی نیوز، مدیر کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران گفت: در سال ۱۴۰۲ بر اساس سیاست های راهبردی مدیریت شهری تهران، فعالیت های مناطق ۲۲ گانه و نواحی بر اساس شاخص های جدید بررسی و مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، بر اساس بررسی داده‌های سازمان هواشناسی کشور، طی هفت روز گذشته در کشور حدود ۷.۸ میلیمتر بارندگی ثبت شد که در مقایسه با بلندمدت ۲۴ درصد کاهش یافته است و این درحالیست که در برخی کلانشهرها همچون شیراز نسبت به سال گذشته ۱۶۷.۲ میلیمتر افزایش داشته است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: طی ۱۱ ماهه سال جاری تعداد کشته های تصافات در استان ۱۶ درصد افزایش داشته و ۶۰۶ نفر در این مدت جان خود را از دست داده اند.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از آمادگی مدیریت شهری پایتخت برای خدمات رسانی به شهروندان در چهارشنبه سوری خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس ترافیک شهری تمهیدات ترافیکی پلیس در معابر شهری در ایام نوروز ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور فراجا از برنامه‌ریزی برای هوشمند شدن تابلوهای راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزار اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته از ۶ هزار و ۸۰۰ تن شن مخصوص برای بازگشایی و عدم یخ‌زدگی معابر استفاده شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در تشریح آخرین اقدامات شهرداری تهران درپی بارش برف، گفت: مشکل خاصی در سطح شهر مشاهده نمی شود و تمامی معابر اصلی و بزرگراهی باز است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر در تهران ترافیک ناشی از مسدودی معابر براثر بارش برف نداریم.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، سخنگوی شهرداری تهران گفت: برخی از نقاط حساس و آسیب‌زای شهر تهران شناسایی شده و خدمات و نیروهای مستقر در این نقاط افزایش یافته اند.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، سردار کمال هادیان فر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در رزمایش پلیس بزرگراه از آغاز به کار پلیس بزرگراه در ۱۳ کلان شهر کشور خبر داد و گفت: گشت‌های پلیس با پدیده‌های ناهنجار ترافیکی و حرکات پر خطر رانندگان برخورد می‌کنند

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری طرح استقبال از بهار با شعار "بهار جانها" در پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از شن پاشی در معابر پایتخت خبر داد و گفت: این اقدام از روز گذشته انجام شده تا باتوجه به کاهش دما و بارش برف، شهروندان با یخ زدگی معابر مواجه نشوند.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت ۲۴ ساعته گرمخانه های شهرداری تهران در روزهای سرد پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، شهردار چالوس گفت: در ۹ ماه سال جاری،۱۹۰ هزار متر مربع از معابر شهری چالوس با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال آسفالت شد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، سخنگوی شهرداری تهران دلیل عدم حضور شهردار تهران در افتتاحیه های شنبه‌های امید و افتخار طی دو هفته اخیر را حضور زاکانی در جلسه هیات دولت برای بررسی بودجه سال آینده عنوان کرد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، در بیانیه نخستین جلسه مدیران عامل سازمان های نوسازی و بهسازی کلانشهرهای کشور به وجود ۱۶۶ هزار و ۵۰۰ هکتار بافت فرسوده در کشور تاکید شد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران عنوان کرد که تحقق شعار تهران کلانشهر الگوی جهان اسلام، چشم انداز مورد نظر برای برنامه چهارم توسعه شهر تهران است.