جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهر تهران از مرگ دو تن درپی تصادف سواری پراید با بلوک سیمانی میانه آزادراه تهران - قم خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده برای جاده‌های کشوردر تعطیلات آخر هفته و همچنین ۱۴ و ۱۵ خرداد را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین در تهران خبرداد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، معاون محیط‌زیست، زیرساخت و نوآوری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با اشاره به برآورد بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان خسارت ناشی از حوادث ترافیکی در پایتخت در سال ۱۴۰۰ گفت: سهم هر تهرانی از این خسارات ۱۰ میلیون تومان بوده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفتد: محور هراز به منظور اجرای عملیات راهداری محوری از کیلومتر صفر تا ۱۰۷ (رفت و برگشت) بین ساعت ۷ صبح لغایت ۱۶ عصر در روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه هر هفته از تاریخ ۳۱ اردیبهشت الی ۹ خرداد سال جاری مسدود است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور فراجا تمهیدات و تدابیر ترافیکی ویژه مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، به دنبال برخی برداشت‌های نادرست رسانه‌ای از اظهارات رییس پلیس راهور فراجا و معاون وزیر بهداشت در مورد جانباختگان حوادث رانندگی در بیمارستان‌ها‍، پلیس راهور توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، صبح امروز (یکشنبه)۲۴ اردیبهشت اولین نشست خبری سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور فراجا در سال ۱۴۰۲ با موضوع اقدامات انجام شده توسط پلیس راهور در سال ۱۴۰۱، بررسی وضعیت ترددها در نوروز ۱۴۰۲ و اقدامات شاخصی که در برنامه سال ۱۴۰۲ با حضور جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، بنابر اعلام سازمان پزشکی قانونی، آمار تلفات حوادث رانندگی در سال گذشته ۱۹ هزار و ۴۹۰ نفر گزارش شده، این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات ۱۶ هزار و ۷۷۸ نفر بود، ۱۶.۲ درصد بیشتر شده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی اورژانس مازندران از کشته شدن ۵ سرنشین در تصادف برخورد مرگبار یک دستگاه اتوبوس وخودروی ال۹۰در شهرستان گلوگاه خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از کاهش ۱۷.۴ درصدی جانباختگان صحنه تصادفات در ایام تعطیلات چهار روزه عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از سال ۱۳۹۶ سال به سال شاهد کاهش تعداد جانباختگان بوده ایم و این موضوع نشان دهنده افزایش شاخصه‌های ایمنی می‌باشد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد: به علت ادامه بارش برف و برودت هوا، جاده کرج - چالوس در این استان ‏همچنان لغزنده است و رانندگان با احتیاط حرکت کنند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور فراجا از برنامه‌ریزی برای تجهیز ناوگان باری کشور به سامانه سپهتن خبرداد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک صبحگاهی در سطح معابر شهر تهران بودیم.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، پلیس بزرگراههای پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در سالهای گذشته رتبه موتورسواران در تصادفات با خودروهای سواری رقابت می کرد و در جایگاه دوم بود که با اقدامات و طرح های خلاقانه پلیس راهور تهران بزرگ، مانند طرح موتوریار رتبه موتورسواران در تصادفات کاهشی شد و به رتبه چهارم رسید.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: توقف در بزرگراه‌ها علت‌های مختلفی دارد که می‌توان به نقص فنی خودرو‌ها، سوار و پیاده کردن مسافرین و صحبت با تلفن همراه اشاره داشت.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مردم خواست برای سفر به شهرهای شمالی از دو محور فیروزکوه و آزادراه قزوین رشت تردد کنند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی پلیس برای برگزاری نماز عید فطر در مصلی تهران را تشریح کرد.