جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران اعلام کرد که اورهال اتوبوس‌های دو کابین تا پایان سال در دستور کار قرار دارد.

به گزارش گروه حمل و و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در آستانه برگزاری اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها از تدابیر حمل و نقلی و تمهیدات ترافیکی این همایش مردمی خبر داد و گفت: تمام سازمان‌ها وشرکت‌های تحت پوشش این معاونت، عصر امروز (دوشنبه ۸ خرداد) با به‌کارگیری حداکثر ظرفیت خود، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز برای حضور در این اجتماع معنوی است که در میدان خراسان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر لزوم ارائه خدمات نوین در مراکز معاینه فنی تهران با رویکرد تأمین منابع جدید مالی تأکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از احصاء ایرادات چراغ های راهنمایی و رانندگی هوشمند خبر داد و اعلام کرد که با همکاری شرکت های دانش بنیان و با تجربه، این مشکلات را رفع خواهند کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: یکی از اهدافی که برای مدیریت شهری در حوزه حمل‌ و نقل و ترافیک تعریف کرده و در مسیر تحقق این هدف گام برمی‌داریم، به حداکثر رساندن ایمنی تردد و به حداقل رساندن آسیب‌های جانی در حوادث و سوانح ترافیکی است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ تهران در خصوص اقدام جدید برای رفع همیشگی معضل جمع شدگی آسفالت خطوط اتوبوس تند رو بخش مرکزی شهر گفت:عملیات کفپوش بتنی در ایستگاه اتوبوس تندرو دکتر_قریب قریب واقع در خیابان آزادی به اتمام رسیده است و اجرای کفپوش در چهار ایستگاه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از نصب و راه‌اندازی ۱۸ دستگاه دوربین نظارت تصویری در سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران بر لزوم نصب گسترده و سریع شناساگرهای چراغ های راهنمایی و رانندگی هوشمند شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران با اشاره به تخفیف ۳۰ درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده‌های ترافیکی در پایتخت، گفت: بهره‌مندی از این تخفیف تنها تا پایان فروردین ماه امکان پذیر است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در سال جاری ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس به شبکه حمل‌ونقل شهری اضافه می‌شود که عمده این اتوبوس‌ها در شش ماهه اول سال وارد ناوگان می‌شوند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۵ از تعریض محور فاز ۲ شهرک اکباتان خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تشریح فعالیت‌های نوروزی اتوبوسرانی، تاکسیرانی و متروی پایتخت در نیمه نخست فروردین امسال گفت: رانندگان و کارکنان شاغل در ناوگان حمل و نقل عمومی تهران در تعطیلات نوروز حتی یک روز نیز تعطیل نبودند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، بنابر اعلام معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در تهران آغاز شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران اعلام کرد که طرح کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک در ایام نوروز ۱۴۰۲ اجرا نمی شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از تخفیف ۳۰ درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا تا پایان فروردین ۱۴۰۲ خبر

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اهم اقدامات اجرا شده از سوی مدیریت شهری به منظور تجهیز و تقویت حمل و نقل عمومی در سال جاری از جمله نوسازی و بازسازی بیش از ۴۰۰۰ دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس، وَن و تاکسی، اورهال ۱۳۵دستگاه واگن مترو و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که دغدغه مشترک شهروندان و مدیریت شهری در کلان‌شهرهای ایران و جهان موضوع حمل و نقل و ترافیک است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک امروز دوشنبه با حضور مقامات ارشد کشوری و مدیریت شهری کشور آغاز به کار می‌کند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، رییس ستاد نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه کنفرانس بین‌المللی ترافیک بعد از سه سال تعطیلی، ۱۵ و ۱۶ اسفند در تهران برگزار می‌شود، گفت: با پایان یافتن مهلت ارسال مقاله، تعداد مقالات ارسال‌شده به دبیرخانه این کنفرانس از مرز ۷۰۰ مقاله عبور کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک گفت: اهم پروژه‌های بلندمدت منطقه، زیرگذر خیابان تجریش است که در مرحله طراحی‌های نهایی است. به طوری که فازهای مطالعاتی آن به اتمام رسیده و در ابتدای سال ۱۴۰۲ عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.