جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان علیرغم اعمال تحریم های ظالمانه علیه صنعت خودرو کشور با تلاش های خود مانع توقف چرخ تولید خودرو در کشور شده اند، عنوان کرد: تولید کمی،کیفی و ارزان قیمت خودرو در شرایط تحریمی به مرور زمان ممکن خواهد شد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر ممنوعیت درج قیمت خودرو در سایت های فروش بر بازار خودرو گفت: با به کارگیری سیاست های فعلی از سوی نهادهای نظارتی، دلالان از بازار خودرو حذف شده و به سوی واقعی شدن قیمت ها در بازار خودرو پیش خواهیم رفت.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار ضد و نقیض در رابطه با جمع آوری کارت سوخت جایگاه داران گفت: لازم است وزارت نفت وضعیت اجرای طرح ساماندهی کارت های سوخت آزاد جایگاه داران شفاف سازی کند.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر اصلاح شیوه قیمت گذاری خودرو به منظور حمایت از صنعت خودروسازی کشور تاکید کرد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادهای تند و تیز برخی نمایندگان مردم از صنعت خودرو کشور گفت: به هیچ وجه اجازه نداریم خودروسازی کشور را که در شرایط تحریمی مانع توقف چرخ تولید کشور شده استحقیر و ضعیف جلوه دادهو موجبات دلسردی تولیدکنندگان داخل و مردم را فراهم کنیم.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، نایب رییس كمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای قانون مالیات بر عایدی سرمایه دلالان از متقاضیان واقعی تفکیک شده و با حذف تقاضای کاذب از بازار خودرو تنها مصرف کنندگان واقعی به سمت خرید خودرو خواهند رفت.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر لزوم بازنگری قوانین موجود در حوزه به روز رسانی خطوط تولید ، تجهیزات و ماشین آلات در صنعت قطعه سازی و خودروسازی تاکید کرد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عرضه هشت محصول جدید از سوی گروه سایپا و سهم بیش از 60 درصدی سایپا در بازار محصولات داخلی را اقدامی ارزشمند عنوان کرد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی اجرای صحیح قانون مالیات بر عایدی سرمایه را در شفافیت معاملات بازار خودرو، واقعی شدن تقاضای مردمی و خروج خودرو از کالا سرمایه ای به مصرفی تاثیرگذار دانست.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره برخی انتقادها نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت در طرح فروش خودروسازان که موجب ایجاد رانت در بازار خودرو شده است، عنوان کرد: عدم تعادل عرضه و تقاضا در بازار خودرو چه با اجرای قانون جوانی جمعیت و چه بدون این قانون عامل توزیع رانت است چراکه پیش از اجرای این قانون نیز رانت موجود در بازار خودرو نصیب عده ای دلال می شد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اراده جدی دولت برای واردات خودرو تصریح کرد: اگر دولت در تامین ارز برای واردات خودرو مشکل دارد چرا لایحه واردات خودروهای کارکرده را تقدیم مجلس کرده است.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تولید و داخلی سازی خودرو ال 90 ایرانی از سوی گروه خودروسازی سایپا را موجب افزایش رضایتمندی مشتریان در بازار خودرو دانست.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: رشد تولید از سوی گروه صنعتی ایران خودرو در راستای حفظ منافع مصرف کنندگان بوده و از این جهت جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی توسعه صنعت خودرو را در گرو ثبات مدیریت ها و تدوین برنامه های راهبردی دانست.


به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، نایب رییس كمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به افزایش آمار جانباختگان و مصدومان حوادث جاده ای در ایام نوروز امسال مبنی بر 766 نفر جانباخته و 15 هزار و 900 نفر مجروح بر ضرورت اتخاذ تدابیرلازم برای کاهش تصادفات جاده ای در کشور تاکید کرد.


به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر رفع موانع ساخت پتروپالایشگاه ها به منظور مدیریت مصرف سوخت در کشور تاکید کرد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت اسقاط خودروهای فرسوده در کشور عنوان کرد: گره زدن اسقاط به تولید و واردات خودرو فرآیند تولید خودرو در کشور دچار مشکل خواهد کرد.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز،عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامیبر کنترل قیمت مواد اولیه به عنوان راهکاری موثر برای مهار تورم در صنعت خودرو تاکید کرد