جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 مهر 1398     
آمار مسافران روزانه خط 7 مترو از 50 هزار نفر عبور كرد

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمارمسافران روزانه خط هفت متروي تهران از پنجاه هزار نفر گذشت.

فرنوش نوبخت افزود: با عنايت به بهره برداري از ايستگاه هاي جديد خط ۷ و كاهش فاصله حركت قطارها در خطوط مترو، شهروندان تهرانی را به استفاده بیشتر از این ناوگان تشویق کرده است افزود: از ابتداي مهرماه ۹۸ آمار مسافران خط ۷ متروي تهران از پنجاه هزار نفر عبور کرد.

وی به كاهش فاصله حرکت قطار‌های خط ۷ مترو  از ۱۵ دقيقه به ۱۲ دقيقه اشاره و خاطر نشان کرد: به همین دلیل در مهرماه میزان استفاده شهروندان از خط ۷ متروی تهران افزایش یافته است.

فرنوش نوبخت در ادامه از افزایش هزار و صددرصدی مسافران متروی تهران و حومه نسبت به زمان مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: در هفته اول مهرماه سال ۱۳۹۷ ؛ ۲۶ هزار نفر از خط ۷ متروی تهران و حومه استفاده كردند که این رقم امسال به ۳۰۰ هزار نفر رسید که به عبارتی حدود ۲۷۴ هزار نفر افزایش مسافر داشتیم.

ايستگاه ميدان صنعت شلوغ ترين ايستگاه خط ۷ متروي تهران است و ايستگاه هاي تربيت مدرس، مهديه و بريانك به ترتيب بيشترين آمار مسافر را به خود اختصاص داده اند.

لازم به توضيح است با توجه به اجرای طرح شناور شدن ساعت کاری دستگاه‌های دولتی، شهروندان و مسافران می توانند با آرامش خاطر بیشتری برای سفر های درون شهری در ساعت های مختلف از مترو استفاده کنند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: