جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 20 شهريور 1398     
ارائه شفاف محورهای کاری توسط مدیرعامل ایران خودرو جای تقدیر دارد

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام می کند که اینکه آقای مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در شروع کار، اولویت های کاری را به شکل شفاف ارائه داده اند قدم مثبتی است و جای تقدیر دارد.

رضا علیزاده  درخصوص محورها و اولویت های کاری فرشاد مقیمی برای گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت: اینکه یک مدیر همانند آقای مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برای ادامه کار در آینده، به شکل شفاف برنامه خود را ارائه کند یک قدم مثبت است.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه آقای مقیمی در شروع کار، برنامه کاری خود را به شکل شفاف ارائه داده اند قدم و اقدام مثبتی است و جا دارد از ایشان برای ارائه شفاف برنامه در شروع کار تشکر نماییم. نفس این اقدام، بسیار ارزنده و خوب است و امیدوریم که با پشتیبانی کامل وزارت صمت و مجلس، صنعت خودرو کشور به سمت بهبود پیش رود و رضایتمندی مردم جلب شود.

علیزاده افزود: بنده هنوز برنامه آقای مقیمی را مطالعه نکرده ام اما مواردی مانند اتحاد بین لایه های مختلف کارگری، مدیریتی، بالادستی، قطعه سازان و شرکاء تجاری و مبارزه با رانت و فساد، افزایش کیفیت و تیراژ و توسعه و تعمیق ساخت داخل که در اولویت های اعلامی ایشان وجود دارد و سیاست کلی ایشان بر آن قرار گرفته، موارد مثبت و مفیدی است و این موارد، اصولی هستند که باید در تمام واحدهای تولیدی و بنگاه ها رعایت شوند تا زمینه های موفقیت فراهم شود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ها باید عملیاتی و بر اساس عدد و رقم باشد تا پیشرفت ها قابل اندازه گیری باشد. اینکه آقای مقیمی به صورت شفاف عمل می کنند جای تقدیر دارد و ما برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: