جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 28 مرداد 1398     
بازدید سرزده سردار هادیانفر از ستاد ترخیص تهران

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تلاش می‌کنیم هموطنانی که خودرو آنان توقیف می‌شود، متحمل کمترین وقت و هزینه برای ترخیص شوند.

سردار هادیانفر با هدف تکریم ارباب رجوع، مشاهده مشکلات احتمالی از نزدیک و ارزیابی بلاواسطه طرح جدید ابلاغی به نام طرح تقسیط جریمه‌های رانندگی وسایل نقلیه کسانی که به دلیل ضعف مالی موفق به پرداخت جریمه‌ها و ترخیص وسیله نشده‌اند، از مرکز ترخیص خودرو‌های توقیفی تهران بازدید کرد.
 
سردار هادیانفر با اشاره به لزوم تسهیل ارائه خدمات به هموطنان گفت: در مجموع ۳۰۲۶۲۹ موتورسیکلت و ۲۲۴۱۱۱ خودرو در پارکینگ‌های سراسر کشور متوقف شده است و از آغاز طرح تقسیط جرایم خودرو‌های توقیفی دارای خلافی بیش از یک میلیون تومان، صاحبان ۸۶۴۰ خودرو با استفاده از این تسهیلات برای ترخیص خودرو‌های خود از پارکینگ‌ها اقدام کرده اند.
 
وی خاطرنشان کرد اشکالاتی در فرآیند توقیف و ترخیص خودرو‌ها وجود دارد که در تلاش هستیم با مکانیزه کردن کل فرآیند و انجام آن از طریق سایت اینترنتی راهور مراجعه مردم به مراکز به حداقل برسد تا هموطنانی که به هر دلیلی خودرو آنان توقیف می‌شود، متحمل کمترین وقت و هزینه در ترخیص وسیله نقلیه توقیفی شوند.
 
در ادامه بازدید به مشکلات هموطنانی که در مراجعه به ستاد ترخیص تهران با موانع کاری مواجه شده بودند، رسیدگی و دستور لازم جهت انجام امور قانونی آنان صادر شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: