جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 17 مرداد 1398     
دستگیری باند خواهران سارق در مشهد

  			 				 					دستگیری باند خواهران سارق در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد از متلاشی شدن باند ۴ خواهر سارق با سرقت ۲۳۰ میلیون تومان طلا در مشهد خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اکبر آقابیگی گفت: در پی گزارش کیف‌زنی‌های سریالی از مشتریان طلافروشی‌ها و مجتمع‌های تفریحی مشهد، دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم‌های دایره آگاهی کلانتری ۳۴ بانوان پلیس مشهد در این ماموریت ضربتی با بررسی علمی سرنخ‌های به‌دست آمده توانستند ۴ زن که از گردانندگان این باند و خواهر بودند را شناسایی و تحت تعقیب قرار دهند.

وی ادامه داد: تیم‌های تجسس کلانتری بانوان در ادامه پیگیری‌های علمی این پرونده پس از شناسایی پاتوق اصلی متهمان، ساعت ۶ بامداد روز گذشته با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شده و خانه مسکونی اعضای باند را بازرسی کردند.

آقابیگی بیان کرد: ماموران کلانتری بانوان مشهد در این عملیات ۳ خواهرکه از عاملان اصلی سرقت‌ها بودند را به‌همراه ۲ مرد که از اعضای خانواده آن‌ها هستند، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهد اضافه کرد: ماموران کلانتری بانوان مشهد بلافاصله برای دستگیری زن جوانی که از دیگر اعضای این باند سرقت است، وارد عمل شدند و این متهم را در خانه مسکونی‌اش واقع در شهرک شهید رجایی در حالی دستگیر کردند که از راه پشت بام وارد حیاط خانه همسایه شده بود و قصد فرار داشت.

وی افزود: تحقیقات پرونده ادامه یافت و افسران دایره تجسس کلانتری بانوان دریافتند زن جوانی که ۳ خواهرش دستگیر شده‌اند و سرکرده باند است به‌همراه مردی که مالخر اموال مسروقه بوده به یکی از شهر‌های شمالی کشور متواری شده‌اند.

آقابیگی با بیان اینکه جستجو‌های پلیسی برای دستگیری ۲ متهم فراری پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با بررسی‌هایی که تاکنون از شاکیان شناسایی شده پرونده به‌عمل آمده و برابر اظهارات متهمان، اعضای این باند مقادیری طلاجات به ارزش ۲۳۰ میلیون تومان سرقت کرده‌اند.

فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: ماموران کلانتری بانوان در بازرسی از مخفیگاه این متهمان ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه، یک دستگاه تبلت، مبلغ ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد و دیگر وسایل سرقتی کشف و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ توقیف کرده‌اند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: