جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 9 مرداد 1398     
هوآوی ۱۱۸میلیون دستگاه موبایل فروخت

خبرگزاری مهر: به نظر می رسد در نیمه نخست ۲۰۱۹ میلادی با وجود تحریم های آمریکا علیه هوآوی و مشکلات ناشی از آن رشد کسب و کار هوآوی تغییر چندانی نکرده است.

آخرین آمار نشان می دهد این شرکت در نیمه نخست سال جاری میلادی ۱۱۸ میلیون دستگاه موبایل فروخته است. به عبارت دیگر هواوی در هر ۳ ماه، ۵۹ میلیون دستگاه فروخته است. این روند سبب شده درآمد ۶ ماهه فروش موبایل های شرکت به ۳۲ میلیارد دلار برسد.
 
کسب و کار شبکه زیربنای هوآوی که شامل فروش سخت افزار به شبکه های بزرگ موبایل است نیز همچنان سودآور است. با وجود آنکه هواوی متهم شده عامدانه فناوری هایی توسعه داده که ایمنی ندارند، اما درآمد فروش این بخش به ۲۱ میلیارد دلار رسیده است.
 
به نوشته سایت خبری سی ان بی سی، درآمد هوآوی در ۶ ماهه نخست سال جاری میلادی ۲۳.۲ درصد رشد کرده است. کل درآمد شرکت چینی در مدت زمان مذکور به ۵۸.۲۶ میلیارد دلار رسیده است.
 
همچنین هوآوی اعلام کرده بخش فروش دستگاه هایش از جمله تبلت ها، پی سی و گجت های پوشیدنی نیز رشد کرده اند. اما جزئیاتی در این باره ارائه نکرده است.
 
این در حالی است که پیش از این «رن ژنگفی» مدیر شرکت تخمین زده بود تحریم های آمریکا طی ۲ سال به شرکت ۳۰ میلیارد دلار خسارت می زند و حتی آمار فروش خوش بینانه منتشر شده در آینده نیز تغییر می کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: