جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 4 خرداد 1398     
پیگیری افزایش نامتعارف کرایه تاکسی در کمیسیون اجتماعی مجلس

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از پیگیری افزایش نامتعارف کرایه تاکسی در کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد.

سلمان خدادادی در مورد اقدام غیرقانونی برخی رانندگان نسبت به افزایش کرایه‌ها بیش از نرخ مصوب گفت: متاسفانه برخی رانندگان به دلیل ضعف نظارت به طور خودسرانه دو بار در سال یعنی فروردین ماه و همزمان با اعلام نرخ مصوب نسبت به افزایش کرایه‌‌ها اقدام می کنند و هیچ توجهی به مصوبه شورای شهر ندارند و به طور قطع در صورت افزایش قیمت بنزین نیز مبلغی را به کرایه ها اضافه می‌کردند.

هیچ گونه کنترل و نظارتی بر عملکرد رانندگان تاکسی نیست
 
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تخلف دانستن هر گونه افزایش کرایه تاکسی بیش از نرخ مصوب، تصریح کرد: هیچ گونه کنترل و نظارتی بر عملکرد رانندگان تاکسی نیست و با انتقادات زیادی از سوی شهروندان پایتخت در مورد افزایش نامتعارف کرایه تاکسی‌ها روبرو هستیم.

بروز تخلفات از سوی برخی رانندگان نشانه عدم برنامه ریزی مناسب از سوی مسئولان شهری است
 
وی با تاکید بر اینکه تمامی رانندگان ملزم به نصب برچسب نرخ جدید هستند، افزود: بروز تخلفات از سوی برخی رانندگان نشانه عدم برنامه‌ریزی مناسب از سوی مسئولان شهری است و در این رابطه فرمانداران و وزارت کشور به عنوان ناظر بر عملکرد شوراها در تعیین و اعلام نرخ کرایه‌ها به گونه‌ای ورود و عمل کنند که هیچ راننده‌ای جرات افزایش کرایه بیش از نرخ مصوب را نداشته باشد.
 
نماینده مردم ملکان در مجلس دهم با انتقاد از اینکه هیچ اراده‌ای برای نظارت افزایش کرایه‌ها بیش از نرخ مصوب نیست، تصریح کرد: نباید حق شهروندان در سایه ضعف نظارت تضییع شود.
 
خدادادی از پیگیری افزایش نامتعارف کرایه تاکسی در کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد و گفت: مباحث اجتماعی این موضوع در کمیسیون اجتماعی بررسی می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: