جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 27 خرداد 1397     
ادامه حیات برای صنعت خودرو امکان پذیر اما سخت

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار مقابله با تحریم ها گفت : در سال های گذشته نمایندگان و رییس مجلس شورای اسلامی و همچنین مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر اقتصاد مقاومتی و توسعه بخش های مختلف صنعت جهت قطع وابستگی به صنعت نفت داشتند.

سید قاسم جاسمی اظهار داشت : توصیه های مذکور از بیست سال گذشته مکررا تکرار شده است اما متاسفانه در حوزه های مختلف صنعت خودرو به این موضوع توجه جدی نشده است.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود : چنانچه در گذشته اقدامات لازم در صنعت خودرو انجام گرفته باشد در شرایط فعلی می توان در برابر تحریم ها و زیاده خواهی های آمریکا و اروپا ایستاد و به کار ادامه داد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سختی کار پس از برگشتن تحریم ها گفت : چنانچه کارهای لازم جهت استقلال صنعت خودرو در گذشته انجام نشده باشد ، ادامه حیات برای این صنعت نه اینکه امکان پذیر نباشد اما قطعا با سختی های زیادی همراه خواهد بود.
 
وی تصریح کرد : امیدواریم تحدیدها و مشکلات بوجود آمده توسط تحریم ها در آینده نزدیک تبدیل به فرصت شوند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: