جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 1 ارديبهشت 1397     
اولویت در استفاده از کالای ایرانی حفظ جان مردم است

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت کیفیت خودروهای تولیدی در کشور گفت : برخی از کالاها مانند پوشاک و وسایل تزیینی غیرضروری و علی السویه هستند اما برخی کالاها با جان انسان ها سر و کار دارند و خودرو از این دست تولیدات است.

 
کاظم جلالی گفت : حاکمیت در مقابل انسان ها و جان آنها مسئولیت سنگینی بر عهده دارد به همین دلیل به شدت باید از صنعت خودرو حمایت کرد.
 
وی در ادامه افزود : البته در سنوات گذشته با افزایش تعرفه گمرکی خودروهای وارداتی ، حمایت هایی از خودروسازان داخلی صورت گرفته است اما خودروسازان قدر این حمایت ها را به خوبی و آن طور که باید ندانسته اند.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود : البته ممکن است خودروسازان دلایل مختلفی  مانند تحریم ها ، مشکلات نقدینگی ، کاهش قدرت خرید مردم و یا عدم وجود زیر ساخت ها و توانایی تولید برخی فناوری ها برای عدم پیشرفت صنعت خودرو در سال های اخیر داشته باشند؛ اما از سوی دیگر با وجود ساخت موشک های نقطه زن در کشور آیا جوانان دانشمند و نخبه کشور در زمینه خودرو نمی توانند کمک نموده و پیشرفتی ایجاد نمایند؟
 
وی خاطر نشان کرد : در حوزه صنعت خودرو حتما باید اولویت را به استفاده از بنیه دانش داخلی اختصاص داد و با دعوت از جوانان دانشمند و نخبه کشور می توان گام موثری در پیشرفت صنعت خودرو برداشت.
 
جلالی در پایان تصریح کرد : باید به یاد داشته باشیم که اولویت در استفاده از کالای ایرانی حفظ جان مردم است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: