جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 از برگزاری کمپین تهران- شهر- بدون- دخانیات در هفته بدون دخانیات با شعار ملی جهانی، «اجازه ندهید دخانیات نفس شما را بگیرد»، خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 از شروع پایش و کنترل سراسری "آفت سفید بالک" در فضای سبز سطح این منطقه همزمان با فرارسیدن فصل گرما و یورش این آفت به درختان توت و زیتون خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 گفت: به منظور ارتقاء زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت نمای پل ها در هنگام شب، پل های عابر پیاده و سواره رو محدوده جنوب شهر مرمت و رفع خاموشی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،"طرح کاهش تولید پسماند" با همکاری شهرداری و مدارس این منطقه جهت افزایش آگاهی دانش آموزان با موضوعات مدیریت تولید پسماند در حال اجرا است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مساجد منطقه 5 پایتخت آماده حضور شهروندان و برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم روز عید سعید فطر است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،حادثه بزرگراه شهید آوینی که در عصر روز پنج شنبه 9 خرداد در منطقه 20 به وقوع پیوست، با حضور شهردار منطقه و مدیران ارشد اجرایی و نظارتی شهرداری منطقه 20 آسیب شناسی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: اجرای این تمهیدات از ساعت ۲۴ شب قبل از عید فطر تا پایان برگزاری مراسم نماز است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، 27 نقطه از معابر بوستان نرگس و محوطه ساختمان معاونت اجتماعی و فرهنگی در راستای تسهیل در تردد معلولان مناسب سازی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سروش خرد با بیان این مطلب گفت: محور جاده قم به عنوان یکی از مبادی ورودی شهر تهران از موقعیت ویژه ای برخوردار است که به عنوان یکی از محورهای مهم زیباسازی معبری در دستور کار مدیریت شهری منطقه 20 قرار دارد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 گفت: غرفه های بازیافت با هدف رعایت موارد ایمنی و بهداشتی محل کار متصدیان ساماندهی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سازمان مدیریت میادین، اولین سازمان شهرداری تهران که گزارش مالی آن ارائه شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،نحوه بهره برداری از مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران در ماه مبارک رمضان توسط سازمان ورزش اعلام شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،تهران در ماه مبارک رمضان به شهری شب زنده‌دار تبدیل شده است که 24 ساعته فعال است و زندگی در آن جریان دارد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، تندیس "نیم تنه برنزی استاد کمال الملک" پس از مرمت و بازسازی مجدد، به میدانی با همین نام در مقابل ساختمان ستادی شماره یک منطقه ۲۱ منتقل شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار از پیشرفت 60 درصدی احداث رمپ و عملیات عمرانی پروژه غرب به شرق بزرگراه شهید زین الدین به شمال بلوار شهید بابائیان خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، ضرب العجل دوماهه ای توسط شهرداری منطقه 3 و منطقه 2 عملیات آتش نشانی به مالکان ساختمان های نا ایمن این منطقه ارائه شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 5، از پیشنهاد هوشمند سازی ارائه خدمات به شهروندان، در نشست هم اندیشی مسئولین مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز مناطق 22 گانه به میزبانی منطقه استقبال کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که در جلسه شورای معاونان سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار سخن می‌گفت، با تاکید بر جلب رضایتمندی شهروندان به عنوان مهم‌ترین هدف این سازمان، تاکید کرد: مطالبه اول شهروندان از ما، قیمت مناسب و کیفیت مطلوب محصولاتمان است که هر چه بیشتر بتوانیم این خواسته را محقق کنیم، بیشتر می‌توانیم به مردم خدمت کنیم.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار در ماه مبارک رمضان اعلام شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آغاز طرح تخفیفات ویژه ماه مبارک رمضان در میادین میوه و تره بار از صبح فردا و همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان خبر داد.