جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 از به اتمام رسیدن طرح «خیابان کامل» تا پایان مهرماه خبر داد و گفت: این طرح در بلوار شهدای ایرانیت در محدوده ضلع شرقی حرم عبدالعظیم (ع) اجرا می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه چهار از آغاز پویش " شهر آماده" با هدف آمادگی شهروندان منطقه چهار در برابر مخاطرات احتمالی در محلات و ساختمان های اصلی این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش از پاکسازی خیابان ولیعصر (عج) از برچسب و پوسترخبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از پیشرفت 40 درصدی مجموعه فرهنگی ورزشی قنات کوثر خبر داد و گفت: با بهره برداری از این مجموعه، سرانه ورزشی این منطقه افزایش خواهد داشت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردارمنطقه 19 از آماده سازی جایگاه موقت عرضه و ذبح بهداشتی دام در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع واقع در بلوار شکوفه نبش خیابان ارسطو محله شکوفه ناحیه 2 خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 از ارائه آموزش بازیافت به 5485 هزار خانوار منطقه در راستای حفظ محیط زیست و تفکیک پسماند از مبداء خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،همزمان با فرا رسیدن فصول گرما و افزایش جوندگان موذی به خصوص موش ها طرح ضربتی مبارزه با موش در محورهای آلوده معابر شهری منطقه 19 اجرا و این محورها پاکسازی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز، شهرداری تهران طرح شادستان 98 را از ابتدای فصل تابستان در سطح نواحی و مناطق در بوستان های مختلف برگزار می کنند که با استقبال شهروندان مواجه شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، عملیات تراش و روکش آسفالت به میزان هزار تن و در 6 هزار و 500 مترمربع از معابر محدوده منطقه 19 اجرا شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 2 از افتتاح چندین پروژه شهری در روز شنبه با حضور شهردار پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، عملیات رفع خاموشی در بوستان های نواحی پنجگانه منطقه19 همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان اجرا شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برگزاری اولین تور پنج شنبه های گردشگری بدون خودرو با حضور شهروندان این منطقه در باغ پرندگان خبر داد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای در تهران آغاز شد و معابر منطقه ۲ تحت کنترل خودرو‌های دوربین‌دار قرار گرفت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 از برگزاری کمپین تهران- شهر- بدون- دخانیات در هفته بدون دخانیات با شعار ملی جهانی، «اجازه ندهید دخانیات نفس شما را بگیرد»، خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 از شروع پایش و کنترل سراسری "آفت سفید بالک" در فضای سبز سطح این منطقه همزمان با فرارسیدن فصل گرما و یورش این آفت به درختان توت و زیتون خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 گفت: به منظور ارتقاء زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت نمای پل ها در هنگام شب، پل های عابر پیاده و سواره رو محدوده جنوب شهر مرمت و رفع خاموشی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،"طرح کاهش تولید پسماند" با همکاری شهرداری و مدارس این منطقه جهت افزایش آگاهی دانش آموزان با موضوعات مدیریت تولید پسماند در حال اجرا است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مساجد منطقه 5 پایتخت آماده حضور شهروندان و برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم روز عید سعید فطر است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،حادثه بزرگراه شهید آوینی که در عصر روز پنج شنبه 9 خرداد در منطقه 20 به وقوع پیوست، با حضور شهردار منطقه و مدیران ارشد اجرایی و نظارتی شهرداری منطقه 20 آسیب شناسی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: اجرای این تمهیدات از ساعت ۲۴ شب قبل از عید فطر تا پایان برگزاری مراسم نماز است.