جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 20 از تمهیدات اندیشیده شده برای پیاده روی اربعین شهر تهران در این منطقه خبر داد و بر استفاده از سرمایه های اجتماعی و دینی برای تقویت فرهنگ حسینی و ارائه خدمات به زائران تاکید کرد.

به گزاش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،دبیر ستاد اربعین شهرداری منطقه 5 اعلام کرد نیروهای منطقه در مرز مهران برای خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی با آمادگی کامل، مشغول خدمت رسانی هستند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 از اصلاح تقاطع دوربرگردان بلوار میرداماد خبر داد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 از اجرای پنجاه عنوان ویژه برنامه به مناسبت "هفته ملی و روز جهانی کودک" با شعار "تهران؛ شهری برای همه کودکان" در حوزه های فرهنگی، هنری، ورزشی و سلامت در این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، آیین بزرگداشت روز تهران با حضور اعضای کانون گردشگری منطقه 15 در کوشک امیرسلیمانی برگزار شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،اولین دستگاه فلاسک آسفالت در پایتخت بطور رسمی در منطقه 3 تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 از برگزاری نشست آموزشی " نشست در خانه" در سرای محلات 12 گانه این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 13 از اجرای طرح «نانوایی دوستدار محیط زیست» به صورت پایلوت در این منطقه خبر داد .

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شرکت‌های تولیدی و صنعتی مستقر در محدوده منطقه۲۱، مشارکت همه جانبه و مطلوبی در زمینه مدیریت بهینه پسماندهای خشک خود با مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت دارند

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه یک تهران در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید چمران و اتصال به بزرگراه رشید الدین فضل الله (پل شهید نوروزی) به توضیح تاثیر این پل در ترافیک اتوبان چمران و مشخصات فنی آن پرداخت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،بیش از 50 نفر از رانندگان تاکسی در منطقه 19 از آموزش امداد و نجات بهره مند شدند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه با اعلام مطلب فوق گفت: در این راستا 30 دوره آموزشی به همت اداره مدیریت پسماند برای خادمین مساجد و تکایا، نمازگزاران و عزاداران حسینی به منظور ارتقای آگاهي هاي عمومي و جلب مشارکت شهروندان در جایگزینی ظروف یکبار مصرف تجدیدپذیر به جای ظروف پلاستیکی، تفکیک پسماند خشک و تر و کاهش و کم حجم سازی پسماند انجام شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، "حمیدرضا فرخی" در این باره گفت: توزیع این کیسه‌ها و مخازن در راستای جمع‌آوری پسماندهای خشک تجزیه‌ناپذیر نظیر ظروف و لیوان‌های یکبار مصرف، کاغذهای بسته بندی مواد خوراکی مانند کیک و... جلب مشارکت عزاداران و سوگواران حسینی در حفظ پاکیزگی شهر است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،پایش هوشمند رفتارهای ترافیکی رانندگان در سطح منطقه 5 با نصب دوربین های نظارت تصویری و ثبت تخلف سرعت امکان پذیر شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، 4همایش «شیرخوارگان حسینی» برای نمایش مظلومیت شهادت حضرت علی اصغر (ع) در منطقه 15 برگزار می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 از توزیع حدود 3 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت منطقه 3 خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، برای نخستین بار در شهر تهران، جانمایی تعبیه مخازن پسماند برای صدور پروانه ساخت مجتمع های بیش از 20 واحد و مجتمع های تجاری و اداری در محدوده منطقه 11 شهر تهران الزامی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، طرح «مانا» با موضوع مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران در منطقه 15 به اجرا درآمد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه۱۳ از بازسازی انهار قدیمی و تبدیل آنها به نهر های جدید کتابی شکل تحت عنوان "کانیو" با محوریت بافت فرسوده محلات ناحیه یک و نقاط مورد نیاز در محدوده خبر داد .

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سردیس قیصر امین‌پور شاعر معاصر ایران در بلوار سعادت‌آباد به سرقت رفت و حال شهرداری منطقه 2 می گوید با همکاری سازمان زیباسازی به دنبال ساخت و نصب دوباره این سردیس است.