جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،نایب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری ها از اعلام نتایج نهایی انتخابات شورایاری خبر داد و گفت: ۳۱۲۳ نفر به عنوان شورایاری اصلی و ۱۳۸۷ نفر به عنوان شورایاری علی البدل انتخاب شدند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، زهرا نژاد بهرام از اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در هفتمین کنفرانس جامع مدیریت و مهندسی سیلاب در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، دو مفهوم عادت واره و تاب آوری را از اصلی ترین مفاهیم این حوزه دانست.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در صد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران و پس از استماع گزارش مدیرکل مالی شهرداری پیشنهاد انتشار گزارش شهرداری و بررسی پاسخ های جدید را ارائه داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شورای شهر تهران از مشارکت 509 هزار و179 نفر در انتخابات پنجمین دوره انجمن‌های شورایاری محلات شهر تهران خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: الکترونیکی کردن انتخابات حدود ۵۰ درصد از زحمات مربوط به برگزاری انتخابات را کاهش می دهد و به همین میزان هم از انحرافات و تخلفات احتمالی در جریان رای گیری جلوگیری می کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در تاریخ چهارم مرداد گفت: انتخابات شورایاری‌ها با همکاری سایر دستگاه‌ها در 1704 حوزه و 352 محله به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران استدلال های موافقان و مخالفان طرح یک طرفه شدن خیابان نجات الهی را تشریح کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هوشمندسازی فرایند صدور پروانه ساختمانی زمینه کاهش تقلب، امضاهای طلایی، افزایش سرعت عمل و افزایش آگاهی شهروندان از اطلاعات ملک یا زمینشان را فراهم می آورد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت که عدم تکمیل پارکینگ امیرکبیر موجب احتمال ریزش املاک مجاور شده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران گفت: براثر اقدامات مثبت معاونت حمل و نقل ذرات معلق در هوای تهران کاهش پیدا کرده و حالا آلاینده ازن افزایش پیدا کرده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که شورا و شهرداری باید به صورت توامان نسبت به نتایج اجرای طرح محدوده کنترل آلودگی هوا پاسخگو باشند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۴۰ هزار طرح ترافیک خواص را قطع کردیم و همه آن ها تلاش می‌کنند به نحوی با استفاده از تربیون‌هایشان که فعال‌تر از ماست به طرح ترافیک جدید انتقاد کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر ارکان سازمان ها و شرکت ها گفت: حفظ اختیارات این مهم در راستای اداره قانونی این سازمان ها و شرکت ها، یک امر ضروری است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، معاون نظارت شورای شهر تهران از عدم جدیت شهرداری تهران در باز پس‌گیری و قانون‌مند کردن 3000 ملک شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در جلسه امروز شورای شهر، کلیات آئین‌نامه اجرایی انتخابات شورایاری ها تایید شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نائب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر تهران گفت: در تکلیف برنامه پنج‌ساله سوم تأکید شده که موضوع ذی‌حسابی باید از ساختار شهرداری تهران تفکیک و در دبیرخانه شورای اسلامی شهر تهران جانمایی شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از مسئولان شهری و گردشگری می‌خواهم از آثار هنرمندان که در ازدحام تهران گم شده‌اند، حمایت کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در جریان انتخابات شورایاری ها معتمدین نباید با کاندیداها نسبت فامیلی داشته باشند، گفت: بهتر است جهت جلوگیری از هر گونه ابهام آن را محدود به طبقه و درجه ای خاص از قرابت در همان منطقه کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با انجام مکانیزه انتخابات احتمال تقلب و سوءاستفاده به حداقل می‌رسد که تجربه‌ جدید و خوبی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از «بازار میوه و تره بار اختیاریه» از افزایش حجم فروش میادین میوه و تره بار با توجه به استقبال روزافزون شهروندان از این مراکز خبر داد