جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نائب رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر تهران با تأکید بر وصول مطالبات شهرداری تهران، گفت: از شهردار تقاضا می‌شود که لایحه‌ای به شورای شهر ارائه دهند که روند ناصحیح وصول مطالبات شهرداری از افراد حقیقی و حقوقی تعیین تکلیف شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در جلسه آینده شورای شهر تهران موضوع بخشودگی خسارت تاخیر تادیه مودیان بدهکار به شهرداری تهران در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت که طرح جمع آوری سطل های بزرگ زباله فعلا اجرا نمی شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، فردا سه شنبه 16 بهمن ماه سال 1397 یکصد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران از ساعت 8 صبح در تالار شورا برگزار می شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عصر روز گذشته، جلسه کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران با موضوع شفافیت در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با حضور بهاره آروین عضو شورای شهر و رئیس این کمیته برگزار شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هر ساله تعداد افرادی که نیازمند استفاده از خدمات شهرداری هستند، افزایش پیدا می‌کند بر لزوم افزایش گرمخانه‌ها در پایتخت تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: این پیشنهاد که برای فعل واحد نمی‌توان دو هزینه بر افراد متخلف تحمیل کرد فاقد وجاهت قانونی است، زیرا جريمه مجازات فرد متخلف است و ماهيتاً با عوارض متفاوت است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه هم اندیشی با شهردار تهران برای بررسی جدی لایحه بودجه 98 خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای شهر تهران از برگزاری همایش «تهران؛ چهار دهه معماری و طرح‌های شهری» خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این همایش بررسی روند و جریان‌های معماری و طرح هاى شهرى در تهران است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از دستور شهردار تهران به منظور پیگیری وصول طلب شهرداری از محل پرداخت جریمه های راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با ارائه توضیحاتی درخصوص بند 5 ماده 54 لایحه برنامه سوم توسعه شهری اعلام می کند که این بند در ارتباط با پولی شدن معابر سطح شهر نیست.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، محسن هاشمی با اشاره به آخرین وضعیت زمان برگزاری انتخابات شورایاری ها اظهار کرد: وزیر کشور نظر و اجازه لازم برای برگزاری انتخابات شورایاری ها را به شورای شهر تهران اعلام کرده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، مشاور پارلمانی شهرداری تهران، با بیان اینکه اخذ عوارض برای ورود خودروها به تونل‌های پایتخت طرح شکست‌خورده شورای شهر گذشته است، تاکید کرد که تعیین این نوع عوارض نه در شورای شهر فعلی و نه شهرداری مطرح نشده و این خبر از اساس کذب است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره بند پنج ماده 54 لایحه برنامه سوم توسعه شهری که در خصوص پولی شدن برخی از معابر شهر تهران بود، گفت: در این بند مقرر شده تا برای قیمت‌ گذاری استفاده از زیرساخت‌های شهری لایحه تنظیم شود

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به وضع عوارض برای پارک خودرو در پیاده رو انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران حادثه شهادت یکی از آتش نشانان حین انجام عملیات اطفای حریق را تسلیت گفت.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به اینکه به دلیل نبود ساز و کارهای انگیزشی، عموم مردم از خرید اوراق مشارکت شهرداری استقبال نمی‌کنندگفت: اوراق مشارکت شهرداری تهران خریدار معمولی و عمومی ندارد و این اوراق به دست خریداران انحصاری یعنی بانک‌ها می‌افتد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از پایان بررسی فصل نخست برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران ۲ هزار میلیارد تومان از ارتش، سپاه و نیروهای مسلح طلب دارد.