جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه الزامات ایمنی باید در ساخت ساختمان های جدید رعایت شود، تصریح کرد: باید در حین فرایند ساخت و سازهای جدید نظارت میدانی صورت گیرد چراکه بخش مهمی از مبحث ایمن سازی به فرهنگ سازی مرتبط می شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزایش شیوه نظارت مسافران بر عملکرد تاکسیرانان را موضوع مهمی دانست و گفت: نظارت شهرداری تهران بر عملکرد تاکسیرانان یک نظارت حداقلی است، زمانی این نظارت تکمیل می شود که با نظارت همگانی ترکیب شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران: افزایش نرخ کرایه‌ها نیازمند مجوز دولت است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای اسلامی شهر تهران راه‌ حل و فصل شکایت پلیس از شهرداری و شورای شهر تهران، در خصوص اخذ عوارض زوج و فرد را ارایه استفساریه‌ای از سوی معاونت حمل و نقل به شورای شهر تهران دانست.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از بازار میوه و تره بار جمشیدآباد در منطقه 4، راه اندازی میادین و بازارهای میوه و تره بار را از کارهای خوب مدیریت شهری عنوان و بر گسترش بازارهای میوه و تره بار در محلات فاقد این بازارها تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در مناطق سیل زده، از حضور 350 نیروی مدیریت شهری در استان های مختلف به منظور خدمات رسانی خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته از بازار میوه و تره بار گلستان در منطقه 8 بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی فعالیت این مرکز خدماتی و خدمات رسانی آن به شهروندان شرق تهران قرار گرفت.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، صبح امروز خبری از سوی شورای فرهنگی و اطلاع‌رسانی معاونت حمل و نقل ترافیک مبنی بر ایمنی خط شش مترو منتشر شده است. بر طبق این خبر تست دود نیز در خط شش مترو انجام‌ شده است و گویای این است که هواکش میان تونلی به‌ درستی کار می‌کند و خط شش کاملا ایمن است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری انتخابات شورایاری‌ها از ماه رمضان خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار پاسخگویی موسسه همشهری نسبت به فرایند تعدیل نیرو شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار پایتخت با تأکید بر لزوم توسعه بازارهای میوه و تره بار در محلات فاقد بازار به عنوان مطالبه مشترک شهروندان و شورایاران گفت: ضمن پیگیری تحقق این خواسته مردمی در شورای شهر، از سازمان مدیریت میادین برای خدمات رسانی مطلوب‌تر به شهروندن حمایت می‌کنیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پروژه مترو، بدون تردید از راهبردی ترین پروژه ها در کشور بخصوص در شرایط فعلی است تاکید کرد: اگر ما می خواهیم به اقتصاد مقاومتی دست پیدا کنیم مترو با قدرت ساخت داخل، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده کارآمدترین عرصه اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از افتتاح بخشی از خط 6 در فروردین امسال با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پیگیری طرح خانه باغ از سوی شورا خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،همزمان با برگزاری یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورا بررسی بودجه شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه برای سال 98 آغاز خواهد شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت که منتشرکنندگان نامه عضو شورا به شهردار تهران به دنبال ایجاد التهاب هستند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، علی مطهری در نشست علنی عصر دیروز (شنبه، 4 اسفند) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، در پیشنهادی در خصوص تبصره 14 این لایحه، درباره نرخ بنزین گفت:...

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعتراض هیات تطبیق فرمانداری به مصوبه " کاهش ترافیک و آلودگی هوا در محدوده های مرکزی شهر تهران در سال 98" در جلسه فردا بررسی می شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نائب رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر تهران با تأکید بر وصول مطالبات شهرداری تهران، گفت: از شهردار تقاضا می‌شود که لایحه‌ای به شورای شهر ارائه دهند که روند ناصحیح وصول مطالبات شهرداری از افراد حقیقی و حقوقی تعیین تکلیف شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در جلسه آینده شورای شهر تهران موضوع بخشودگی خسارت تاخیر تادیه مودیان بدهکار به شهرداری تهران در دستور کار قرار می گیرد.