جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، معاون نظارت شورای شهر تهران از عدم جدیت شهرداری تهران در باز پس‌گیری و قانون‌مند کردن 3000 ملک شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در جلسه امروز شورای شهر، کلیات آئین‌نامه اجرایی انتخابات شورایاری ها تایید شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نائب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر تهران گفت: در تکلیف برنامه پنج‌ساله سوم تأکید شده که موضوع ذی‌حسابی باید از ساختار شهرداری تهران تفکیک و در دبیرخانه شورای اسلامی شهر تهران جانمایی شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از مسئولان شهری و گردشگری می‌خواهم از آثار هنرمندان که در ازدحام تهران گم شده‌اند، حمایت کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در جریان انتخابات شورایاری ها معتمدین نباید با کاندیداها نسبت فامیلی داشته باشند، گفت: بهتر است جهت جلوگیری از هر گونه ابهام آن را محدود به طبقه و درجه ای خاص از قرابت در همان منطقه کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با انجام مکانیزه انتخابات احتمال تقلب و سوءاستفاده به حداقل می‌رسد که تجربه‌ جدید و خوبی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از «بازار میوه و تره بار اختیاریه» از افزایش حجم فروش میادین میوه و تره بار با توجه به استقبال روزافزون شهروندان از این مراکز خبر داد

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر لزوم ارائه به موقع سند برنامه سوم توسعه شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران خواستار خروج تدریجی خودروهای سنگین دیزلی از چرخه تردد در پایتخت شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران توضیحاتی را درباره مشکلات مربوط به ترخیص بخشی از قطعات واگن های مترو از گمرک ارائه داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد تشکیل دیوان محاسبات در شهرداری تهران را مطرح کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبق سنت حسنه قبل از این که شب قدر را آغاز کنیم باید از صاحبان حق حلالیت بگیریم و من همین جا به شهروندان تهرانی اعلام می کنم که قصور و تقصیر داریم و ما را ببخشند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نمایندگان با ارجاع موضوع تعیین شرایط خودروهای فرسوده برای ممنوعیت تردد در طرح ساماندهی صنعت خودرو برای بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع و معادن مجلس موافقت کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف به ساماندهی و ارتقاء کیفیت خودروهای سنگین وارداتی و داخلی کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در قانون صنوف غیرثابت به رسمیت شناخته شده اند، گفت: اجرایی شدن مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی‌کانون در شهر تهران ضمانت اجرایی حضور قانونی دستفروشان در شهر است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران اعلام کردند که برگزاری هرگونه افطاری با هزینه شهرداری ممنوع است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تمامی بخش های شهرداری تهران برای ایجاد شفافیت در تلاش هستند، گفت: با وجود اینکه شفافیت برند شورای پنجم بوده اما تا رسیدن به هدف نهایی باید گام های بیشتری را طی کند و در حال حاضر در گام صفر است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران در مورد جایگاه شوراها در اجتماع گفت: صدای رسای مردم و مردم سالاری توسط شوراهای استانی متبلور می‌شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فرارسیدن روز شوراها گفت: هنوز دو سوم از اختیارات قانونی شوراها، به مدیریت شهری تفویض نشده و برای اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری ها که بازوی اجرایی شوراها هستند، سیستم کارامدی وجود ندارد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه الزامات ایمنی باید در ساخت ساختمان های جدید رعایت شود، تصریح کرد: باید در حین فرایند ساخت و سازهای جدید نظارت میدانی صورت گیرد چراکه بخش مهمی از مبحث ایمن سازی به فرهنگ سازی مرتبط می شود.