جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با هر گونه حیوان آزاری و ایجاد مزاحمت برای حیوانات خبر داد و در عین حال خبر داد: فردی که اقدام به انتشار تصاویر سگ‌کشی و جریحه دار کردن افکار عمومی کرده بود به زودی دستگیر می‌شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تلاش می‌کنیم هموطنانی که خودرو آنان توقیف می‌شود، متحمل کمترین وقت و هزینه برای ترخیص شوند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از برخورد با مسافربرهای شخصی در اطراف فرودگاه‌ها خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا صبح دیروز در نشست خبری اذعان داشت: امروز دغدغه اصلی ما دو چیز است یکی توسعه انضباط ترافیکی در کشور که بنا است از مهر ماه در سراسر کشور بنا به ظرفیتی که در مردم وجود دارد آغاز شود و دیگری استفاده از ظرفیت های اجتماعی است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رییس پلیس راهور ناجا از مرگ میانگین ساعتی ۲ نفر درپی تصادفات رانندگی از ابتدای امسال تا روز گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس مرکز معاینات پزشکی ناجا گفت: هدف اصلی انجام معاینات پزشکی، افزایش ضریب ایمنی در رانندگی است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور تهران اعلام کرد: تصادف خودرو در حالت حرکت با دنده عقب در بزرگراه، ۵۰ درصد شدت خسارت یا جراحت را افزایش می‌دهد.

به گزارش گروه آموزش و فهرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور تهران بزرگ در چهار ماه اول سال، ۱۰۸۴ خودرو را به دلیل نقص فنی دودزا بودن، راهی تعمیرگاه کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اجرائیات راهور تهران بزرگ درخصوص سامانه جدیدی که پلیس برای سنجش سرعت خودرو به کار می برد، اظهار نمود: این سامانه سرعت متوسط خودرو را محاسبه می کند و در این سامانه، سرعت لحظه ای خودرو ملاک نیست.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: نیازمند توسعه ناوگان جدید هستیم و به کمک دولت احتیاج داریم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از مطالبه مبالغ گزاف صدا و سیما برای فرهنگ‌سازی در حوزه ترافیک خبر داد و از آن انتقاد کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،٬ حدود ۳۱ درصد متوفیان حوادث رانندگی تهران بزرگ در فصل بهار موتورسیکلت سواران هستند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در چهار ماه آینده ۳۲ کیلومتر از طرح آزادراه تهران - شمال در قطعه یک به بهره برداری می‌رسد

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: مشکل صدور کارت خودرو و گواهینامه حل شد و عقب افتادگی ها در حال جبران است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت گفت: یکی از وظایف پلیس راهور، روان سازی ترافیک است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس پایتخت از پاکسازی هفتگی پارک‌ها و تفرجگاه‌های پایتخت از عوامل ناامن کننده و مزاحمان خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با همه نیرو‌ها در جاده‌ها تلاش می‌کنیم مردم سفر‌های تابستانی ایمن را تجربه کنند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح «خشونت زدایی در مدارس ابتدایی» در سال تحصیلی آینده خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،جانشین معاون حقوقی و امور مجلس ناجا گفت: در تبصره ماده ۶۳۸، قانون گذار به طور واضح عنوان کرده زنانی که بدون حجاب در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند به حبس از ۱۰روز تا ۲ ماه و یا از ۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال جزای نقدی محکوم می شوند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، همزمان با برگزاری مراسم شب‌های قدر احتمال تصادف عابران باتوجه به افزایش سرعت وسایل نقلیه و تاریکی هوا افزایش می‌یابد.