جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از تهیه و آماده سازی طرح نوسازی محلات نفرآباد و هاشم آباد شهرری تا 5 ماه آینده خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از آغاز عملیات ایمن سازی و رفع خطر گود مجاور برج میلاد از اول شهریورماه خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 80 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نجفی رستگار با بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خواستار انعکاس هر چه بهتر تغییر رویکردهای عمرانی مدیریت شهری شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از آخرین توافقات برای واگذاری بخش هایی از پادگان 06 به شهرداری تهران برای تبدیل آن به فضای سبز خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پیشرفت 55 درصدی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از هوشمندسازی فرایند صدور پروانه ساخت و ساز تا پایان سال خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که کج شدن برج میلاد شبیه شوخی است گفت: این برج با ابزار دقیق به طور دائمی پایش می‌شود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مسیر کندروی غربی بزرگراه شهید نواب صفوی، حدفاصل شمال تقاطع خیابان بریانک تا جنوب تقاطع خیابان هلال احمر برای تردد خودروها گشوده شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه 9 و جمعی از مدیران شهری از روند عملیات پروژه های فرا منطقه ای واقع در منطقه 9 بازدید به عمل آورد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،آخرین بخش از سقف زیرگذر پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استادمعین در ضلع جنوب خیابان آزادی، ظرف یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،پل فلزی کوی نصر پس از برچیده شدن از محل تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد، برای نصب مجدد در محل این تقاطع و استفاده به منظور محلی برای گذران اوقات فراغت و پیاده روی بهسازی و مرمت خواهد شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای انجام برخی اصلاحات هندسی معابر ترافیکی در محدوده تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال احمد، با هدف فراهم ساختن امکان برچیدن پل فلزی کوی نصر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مدیران و کارشناسان اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری این معاونت خواست تا در جهت تولید استانداردهای موردنیاز در حوزه فعالیت های عمران شهری تلاش کنند.

به گزارش گروه عمران شهری تهراتی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران درباره اظهارات پیروز حناچی مبنی بر بازسازی و ترمیم آسفالت برخی از معابر شهر تهران که بر اثر بارندگی و سیل دچار اسیب شده توضیح داد و گفت: از 12 اسفند ماه سال گذشته این بازسازی و لکه گیری ها در حال انجام است و تاکنون نیز بدون وقفه ادامه داشته است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،کاربری پروژه احداث خانه شهر، باید متناسب با وضعیت ترافیکی میدان امام خمینی(ره) بازتعریف شود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، خواستار بازنگری در طرح احداث زیرگذر پیاده روی چهارراه گلوبندک با هدف تقلیل زمان اجرای پروژه، افزایش کیفیت و همچنین کاهش قیمت تمام شده شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،صبح روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین ماه سال 1398 همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، طی مراسمی عملیات اجرایی زیرگذر میدان جانبازان در امتداد مسیر بزرگراه شهید بروجردی رسما آغاز شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و توسعه شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از جابجایی بیش از 13 کیلومتر شبکه معارض تاسیساتی در فاز نخست پروژه احداث تقاطع سه راه باقرشهر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از اقدامات مدیریت شهری پایتخت به منظور آمادگی مواجهه با خطرات سیلاب های احتمالی بازدید میدانی به عمل آورد.