جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده اظهار داشت: طرح 90 هزار دستگاه از بهمن سال 94 شروع شده و تاکنون 64 هزار دستگاه نوسازی شده است اما ...

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: آمارمسافران روزانه خط هفت متروي تهران از پنجاه هزار نفر گذشت.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) از امکان کاهش سرفاصله قطارهای خط 6 تا ۱۰ دقیقه خبر داد و گفت: تا پایان سال هر ماه یک ایستگاه در خط 7 افتتاح می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،ظهر امروز با حضور شهردار تهران ایستگاه تقاطعی میدان امام حسین (ع) به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تمهیدات در نظر گرفته شده برای ارایه خدمات به مسافران در دربی پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری، معاونت برنامه ریزی سازمان تاکسیرانی اعلام کرد: دوره های آموزشی همزمان با آغاز ثبت نام رانندگان برای رانندگان جدیدالورود از 15 مرداد ماه شروع شده و تا پایان شهریورماه کلیه رانندگان سرویس مدارس این دوره آموزشی را با همکاری راهور به انجام میرسانند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در نیمه نخست سال شرایط برای آغاز سال تحصیلی و سرویس‌دهی مناسب مهیا شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور اعلام کرد: در حوزه خودروی سدان 150هزار خودروی فرسوده داریم و در حوزه ون نیز 13هزار دستگاه خودرو ون فرسوده در کشور داریم که باید نوسازی بشوند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز توزیع برچسب سرویس مدارس از امروز خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون استانداری تهران از پیگیری جایگزینی خودرو‌های فرسوده جهت پایدارسازی اشتغال رانندگان تاکسی‌های فرسوده خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اقدامات اجرا شده در حوزه اتوبوسرانی طی دو سال گذشته را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از توزیع برچسب سرویس مدارس تا هفته اول مهر خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از دریافت پروانه تخصصی حمل و نقل دانش آموزی توسط 300 شرکت پیمانکار خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: مترو اول مهر برای دانش‌آموزان و دانشجویان رایگان است و این افراد می‌توانند در طول سال تحصیلی از تخفیف 50 درصدی بلیت مترو بهره‌مند شوند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با هدف شفافیت، اطلاع‌رسانی به افکار عمومی و اخذ نظرات کارشناسان قبل از تصویب نهایی، نقشه و اطلاعات خطوط و ایستگاه‌های پیشنهادی مشاور مطالعاتی طرح جامع حمل‌ونقل ریلی تهران را منتشر کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) گفت: بخش شرقي خط ۷ متروي تهران به‌طول هشت و نيم كيلومتر با دو ايستگاه بسيج و ميدان محمديه در تاریخ 4 شهریور با حضور پيروز حناچي، شهردار تهران ، رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران و ساير مسئولين به طور رسمی راه‌اندازي مي‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از راه اندازی یک خط اتوبوس برقی تا پایان سال خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، تاكسيرانان شهر تهران در نخستين رالى خانوادگى ويژه تاكسى هاى پايتخت با هدف افزايش نشاط و ترويج فرهنگ رانندگى صحيح به رقابت مى پردازند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از معرفی 3000 خودرویی که نسبت به مخدوش کردن پلاک اقدام کرده بودند به پلیس راهور خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از افتتاح 16 ایستگاه خط 7 مترو تا پایان سال خبر داد.